ImagineImagine

Doresct sa fiu Admin

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
6662
Mesaje: 2
Membru din: Dum Ian 25, 2026 5:50 pm

Doresct sa fiu Admin

Salut!

Doresc să aplic pentru funcția de admin, deoarece sunt activ și atent la ce se întâmplă pe server.

Motivul principal pentru care îmi doresc această funcție este faptul că apar frecvent hackeri și jucători care folosesc limbaj vulgar, iar consider că pot ajuta la menținerea unui mediu corect și plăcut pentru toți jucătorii.

Sunt calm, respect regulile și nu abuzez de comenzile de admin. Știu să aplic kick, mute sau ban doar atunci când situația o cere și pe baza dovezilor.

Dacă voi primi această șansă, voi demonstra prin fapte că merit această funcție.

Vă mulțumesc pentru timpul acordat. :D


Avatar utilizator

hardwell
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 198
Membru din: Mie Feb 12, 2025 8:48 pm
1
China

Re: Doresct sa fiu Admin

Salut,

Ai un model de respectat cand faci o cerere helper / admin, etc. Plus ca este nevoie sa citesti regulamentul.

Topic Closed.
Încuiat