ImagineImagine

Renuntare - shane

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
shane
Membru
Membru
Mesaje: 106
Membru din: Mie Ian 29, 2020 3:08 pm
4
Localitate: Bucuresti
Loading…

Renuntare - shane

Motivul: Nu sunt activ si nu prea ajut comunitatea cu nimic . Nu are rost sa va incurc! Tin sa precizez ca sunt bucuros ca am intanlit oameni foarte de treaba si ca am facut parte dintr o comunitate faina , pacat ca nu mai am interesul pe care l am avut prima oara :( cya


“You gotta train like hell until the point where your hair falls out. That’s the only way to become truly strong.” – Saitama
Avatar utilizator

Vlad
Membru
Membru
Mesaje: 125
Membru din: Dum Mar 29, 2020 6:37 pm
4
Romania

Re: Renuntare - shane

CONTRA
Esti un admin experimentat, de la tine am invatat multe, nu stiu de ce ai vrea sa renunti, chiar daca "nu ajuti cu nimic" cum ai spus tu, ceea ce nu cred ca e adevarat, totusi nu incurci pe nimeni daca ramai aici.
-> 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 <-
Avatar utilizator

stefan1415
Membru
Membru
Mesaje: 16
Membru din: Joi Apr 16, 2020 1:35 am
4
Romania

Re: Renuntare - shane

Contra.Sunt de acord cu Vlad.Mai ajutat de multe ori atat pe mine cat si pe altii si nu cred ca ar trebuii sa pleci.
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1297
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Renuntare - shane

Suntem intr-o perioada a vietii unde trebuie sa fim mai hotarati si sa decidem ce vrem de la viata. Contra!
Avatar utilizator

HumongosChongos
Membru
Membru
Mesaje: 43
Membru din: Mar Apr 21, 2020 3:00 am
4
Localitate: Orastie
Loading…

Re: Renuntare - shane

Nu poti lasa atat de usor un lucru pe care il faceai, din spusele tale cu motivatie si drag. CONTRA!
Avatar utilizator

Anntooo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 961
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 2:41 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Renuntare - shane

Contra!
Signed by Anntooo :D :lol: 8-)
Avatar utilizator

Stuzy2k
Membru
Membru
Mesaje: 16
Membru din: Lun Iul 08, 2019 10:28 pm
4

Re: Renuntare - shane

Nu stiu daca am dreptul sa spun ceva la aceasta postare avand in vedere ca nu am grad insa am vazut ca de fiecare data cand intrii pe server iti faci treaba si faci lumea sa se simta bine.Eu consider ca acest staff are nevoie de tine.Contra
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1297
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Renuntare - shane

Cerere respinsa.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Renuntare - shane

Log1c scrie: Mie Mai 27, 2020 11:30 am Nu stiu daca am dreptul sa spun ceva la aceasta postare avand in vedere ca nu am grad insa am vazut ca de fiecare data cand intrii pe server iti faci treaba si faci lumea sa se simta bine.Eu consider ca acest staff are nevoie de tine.Contra
❤️
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat