Pagina 1 din 1

Pentru ce ban?

Scris: Mar Mar 10, 2020 6:53 pm
de WisH
Nickname-ul tau:WisH
Nickname-ul adminului care te-a banat:P250 MONSTER daca nu gresesc
Nume server/ip:93.114.82.101:27015
Data si ora:10 martie 2020 ora 18:45
SteamID-ul tau:76561198127535911
Dovada:
Este interzisa folosirea oricarui fel de cod ! - BAN permanent. -> am luat fraza din regulament.... unde scrie ca trebuie sa imi fac discord obligatoriu ca sa ma verifice ei? :)) din spec nu isi pot da seama sau cum? mi se pare complet absurd

Re: Pentru ce ban?

Scris: Mar Mar 10, 2020 7:45 pm
de P250 MONSTER
am stat 10 minute rugand la tine sa faci id Discord !!!! ma ignorai corect?

Daca esti suspect ... care-i problema?? daca n-ai codes?? dureaza 2-5 min de control.

Re: Pentru ce ban?

Scris: Mar Mar 10, 2020 7:59 pm
de Ka1zer
WisH scrie: Mar Mar 10, 2020 6:53 pm Nickname-ul tau:WisH
Nickname-ul adminului care te-a banat:P250 MONSTER daca nu gresesc
Nume server/ip:93.114.82.101:27015
Data si ora:10 martie 2020 ora 18:45
SteamID-ul tau:76561198127535911
Dovada:
Este interzisa folosirea oricarui fel de cod ! - BAN permanent. -> am luat fraza din regulament.... unde scrie ca trebuie sa imi fac discord obligatoriu ca sa ma verifice ei? :)) din spec nu isi pot da seama sau cum? mi se pare complet absurd
Pai erai pe discord și ai dat quit de pe server, asa ca bam ramai Banat fiindcă ai discord și nu ai vrut sa faci control
Deci ai coade la greu pe calculator și folosit pe server, astfel nu te-ai fi dus împotriva

Re: Pentru ce ban?

Scris: Mar Mar 10, 2020 8:42 pm
de WisH
Unde eram pe discord daca nu am? :)) E asa greu de inteles? Sau unora trebuie sa le desenez. Disconnect nu aveam cum sa dau pe discord ca nu am si de pe server nu am dat eu ca am luat ban :))

Re: Pentru ce ban?

Scris: Mar Mar 10, 2020 8:44 pm
de WisH
Si tie MONSTER daca vrei iti dau in 5 minute, stau sa il instalez si sa fac un cont ca vreau sa vedeti ca nu e asa cum credeti :)

Re: Pentru ce ban?

Scris: Mar Mar 10, 2020 8:50 pm
de WisH
Uite aici id-ul de la discord: WisH#2580

Re: Pentru ce ban?

Scris: Mar Mar 10, 2020 8:52 pm
de WisH
DOOM scrie: Mar Mar 10, 2020 7:59 pm
WisH scrie: Mar Mar 10, 2020 6:53 pm Nickname-ul tau:WisH
Nickname-ul adminului care te-a banat:P250 MONSTER daca nu gresesc
Nume server/ip:93.114.82.101:27015
Data si ora:10 martie 2020 ora 18:45
SteamID-ul tau:76561198127535911
Dovada:
Este interzisa folosirea oricarui fel de cod ! - BAN permanent. -> am luat fraza din regulament.... unde scrie ca trebuie sa imi fac discord obligatoriu ca sa ma verifice ei? :)) din spec nu isi pot da seama sau cum? mi se pare complet absurd
Pai erai pe discord și ai dat quit de pe server, asa ca bam ramai Banat fiindcă ai discord și nu ai vrut sa faci control
Deci ai coade la greu pe calculator și folosit pe server, astfel nu te-ai fi dus împotriva
Va rog eu mult, nu mai vorbiti aiurea daca nu aveti habar de ce am in pc.. cum sa fiu pe discord daca nu am si am facut acum? :)) Vai de noi...
Asta 1 la mana si 2
NU SCRIE NIECAIERI CA SE FACE CONTROL! Sau regulamentul ala e degeaba pus acolo?

Re: Pentru ce ban?

Scris: Mie Mar 11, 2020 12:04 am
de AlexandruR25
Nickname-ul tau:Raducu
Nickname-ul adminului care te-a banat:robertP19
Nume server:SURF.PARABESTIAL.RO
Data si ora:11 martie 2020 ora 23:45
SteamID-ul tau:76561198908687900
Am primit ban presupun in urma unei altercatii cu adminul robertP19 cearta a inceput cand robertP19 mi-a dat mute fara motiv, el neintelegand problema, la limbajul folosit i-am spus ca este frustrat, am primit gag iar apoi a inceput sa imi spuna ca am un iq scazut si ca am inteligenta unui copil de 12 ani. Mi se pare total deplasat sa primesc ban pentru 2 injuraturi nu foarte grave iar el sa imi ironizeze inteligenta fara sa pateasca nimic. Ziua urmatoare el mi-a explicat mie cat de "baiat bun" este el pentru ca nu mi-a dat ban permanent si ca degeaba sunt major ca sunt ca un copil. Iar in timp ce ma jucam am fost dat afara de pe servere si mi-a fost afisat mesajul ca am fost banat datorita disrespectului asupra unui admin. Sincer mi se pare penibil faptul ca am primit ban pentru ca am spus un adevar si pentru 2 injurii. Cu putin timp inainte se injurau niste baieti de mama focului si nu mai spunea nimeni nimic. Acum pe bune acesta este abuz de putere, va rog luati masuri impotriva lui robertP19. Chiar as dori, daca se poate, sa vad motivul si dovezile ban-ului. Va multumesc pentru timpul acordat.

Re: Pentru ce ban?

Scris: Mie Mar 11, 2020 1:45 am
de Ka1zer
Eram la munca si ma grabii sa citesc,imi cer scuze pentru deranj si toate cele intamplate pe server
In schimb vei primi unban si vip,cum s-a spus stafului....conturile de mai putin de un an se face control in PC,la cei mai vechi spec si demo la indemana
Unban acordat!Vip activat!