ImagineImagine

Pentru ce ban?

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
WisH
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 30, 2019 10:55 pm
6

Pentru ce ban?

Nickname-ul tau:WisH
Nickname-ul adminului care te-a banat:P250 MONSTER daca nu gresesc
Nume server/ip:93.114.82.101:27015
Data si ora:10 martie 2020 ora 18:45
SteamID-ul tau:76561198127535911
Dovada:
Este interzisa folosirea oricarui fel de cod ! - BAN permanent. -> am luat fraza din regulament.... unde scrie ca trebuie sa imi fac discord obligatoriu ca sa ma verifice ei? :)) din spec nu isi pot da seama sau cum? mi se pare complet absurd


Avatar utilizator

P250 MONSTER
Membru
Membru
Mesaje: 55
Membru din: Lun Aug 12, 2019 8:09 pm
6
Loading…

Re: Pentru ce ban?

am stat 10 minute rugand la tine sa faci id Discord !!!! ma ignorai corect?

Daca esti suspect ... care-i problema?? daca n-ai codes?? dureaza 2-5 min de control.
Avatar utilizator

Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Pentru ce ban?

WisH scrie: Mar Mar 10, 2020 6:53 pm Nickname-ul tau:WisH
Nickname-ul adminului care te-a banat:P250 MONSTER daca nu gresesc
Nume server/ip:93.114.82.101:27015
Data si ora:10 martie 2020 ora 18:45
SteamID-ul tau:76561198127535911
Dovada:
Este interzisa folosirea oricarui fel de cod ! - BAN permanent. -> am luat fraza din regulament.... unde scrie ca trebuie sa imi fac discord obligatoriu ca sa ma verifice ei? :)) din spec nu isi pot da seama sau cum? mi se pare complet absurd
Pai erai pe discord și ai dat quit de pe server, asa ca bam ramai Banat fiindcă ai discord și nu ai vrut sa faci control
Deci ai coade la greu pe calculator și folosit pe server, astfel nu te-ai fi dus împotriva
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
WisH
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 30, 2019 10:55 pm
6

Re: Pentru ce ban?

Unde eram pe discord daca nu am? :)) E asa greu de inteles? Sau unora trebuie sa le desenez. Disconnect nu aveam cum sa dau pe discord ca nu am si de pe server nu am dat eu ca am luat ban :))
Avatar utilizator

Topic author
WisH
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 30, 2019 10:55 pm
6

Re: Pentru ce ban?

Si tie MONSTER daca vrei iti dau in 5 minute, stau sa il instalez si sa fac un cont ca vreau sa vedeti ca nu e asa cum credeti :)
Avatar utilizator

Topic author
WisH
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 30, 2019 10:55 pm
6

Re: Pentru ce ban?

Uite aici id-ul de la discord: WisH#2580
Avatar utilizator

Topic author
WisH
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 30, 2019 10:55 pm
6

Re: Pentru ce ban?

DOOM scrie: Mar Mar 10, 2020 7:59 pm
WisH scrie: Mar Mar 10, 2020 6:53 pm Nickname-ul tau:WisH
Nickname-ul adminului care te-a banat:P250 MONSTER daca nu gresesc
Nume server/ip:93.114.82.101:27015
Data si ora:10 martie 2020 ora 18:45
SteamID-ul tau:76561198127535911
Dovada:
Este interzisa folosirea oricarui fel de cod ! - BAN permanent. -> am luat fraza din regulament.... unde scrie ca trebuie sa imi fac discord obligatoriu ca sa ma verifice ei? :)) din spec nu isi pot da seama sau cum? mi se pare complet absurd
Pai erai pe discord și ai dat quit de pe server, asa ca bam ramai Banat fiindcă ai discord și nu ai vrut sa faci control
Deci ai coade la greu pe calculator și folosit pe server, astfel nu te-ai fi dus împotriva
Va rog eu mult, nu mai vorbiti aiurea daca nu aveti habar de ce am in pc.. cum sa fiu pe discord daca nu am si am facut acum? :)) Vai de noi...
Asta 1 la mana si 2
NU SCRIE NIECAIERI CA SE FACE CONTROL! Sau regulamentul ala e degeaba pus acolo?
Avatar utilizator

AlexandruR25
Membru
Membru
Mesaje: 17
Membru din: Mar Mar 10, 2020 11:38 pm
6

Re: Pentru ce ban?

Nickname-ul tau:Raducu
Nickname-ul adminului care te-a banat:robertP19
Nume server:SURF.PARABESTIAL.RO
Data si ora:11 martie 2020 ora 23:45
SteamID-ul tau:76561198908687900
Am primit ban presupun in urma unei altercatii cu adminul robertP19 cearta a inceput cand robertP19 mi-a dat mute fara motiv, el neintelegand problema, la limbajul folosit i-am spus ca este frustrat, am primit gag iar apoi a inceput sa imi spuna ca am un iq scazut si ca am inteligenta unui copil de 12 ani. Mi se pare total deplasat sa primesc ban pentru 2 injuraturi nu foarte grave iar el sa imi ironizeze inteligenta fara sa pateasca nimic. Ziua urmatoare el mi-a explicat mie cat de "baiat bun" este el pentru ca nu mi-a dat ban permanent si ca degeaba sunt major ca sunt ca un copil. Iar in timp ce ma jucam am fost dat afara de pe servere si mi-a fost afisat mesajul ca am fost banat datorita disrespectului asupra unui admin. Sincer mi se pare penibil faptul ca am primit ban pentru ca am spus un adevar si pentru 2 injurii. Cu putin timp inainte se injurau niste baieti de mama focului si nu mai spunea nimeni nimic. Acum pe bune acesta este abuz de putere, va rog luati masuri impotriva lui robertP19. Chiar as dori, daca se poate, sa vad motivul si dovezile ban-ului. Va multumesc pentru timpul acordat.
Avatar utilizator

Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Pentru ce ban?

Eram la munca si ma grabii sa citesc,imi cer scuze pentru deranj si toate cele intamplate pe server
In schimb vei primi unban si vip,cum s-a spus stafului....conturile de mai putin de un an se face control in PC,la cei mai vechi spec si demo la indemana
Unban acordat!Vip activat!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat