ImagineImagine

unban dacian draco

Avatar utilizator

Topic author
draco
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 03, 2019 5:33 pm
4

Re: unban dacian draco

de ce va agitati atat, zeilor? am cerut sa puna un cacat de demo atata tot.daca te ai simtit jignit inseamna ca am avut dreptate ca esti prost si tu si tovarasu tau care comenteaza total pe langa subiect.ownere nu iti e rusine taica, cu oameni destia ?!?


Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: unban dacian draco

"Am inceput sa joc acest joc prima data in 837 A D , era greu de facut un pc pe piese la vremea aceea , mai gaseai pe la Constantinopol dar pacat ca a disparut. Veneau cu corabiile din Africa si mai gaseai cate un pc la mana a 5 , partea buna e ca aveai fps ok fata de acum . Aceia care m-a vedeau ma strigau asta-i Globalelite si asa m-a cheama de atunci, au trecut atata timp si ati aparut voi cu serverul vostru , si pe nume gold nova auzi, sa imi dea ban ca joc cu wall, pai eu sunt wall dinainte sa fie pereti in pesteri." Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare .
Avatar utilizator

Topic author
draco
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 03, 2019 5:33 pm
4

Re: unban dacian draco

RaDaR scrie: Mie Dec 04, 2019 12:45 am "Am inceput sa joc acest joc prima data in 837 A D , era greu de facut un pc pe piese la vremea aceea , mai gaseai pe la Constantinopol dar pacat ca a disparut. Veneau cu corabiile din Africa si mai gaseai cate un pc la mana a 5 , partea buna e ca aveai fps ok fata de acum . Aceia care m-a vedeau ma strigau asta-i Globalelite si asa m-a cheama de atunci, au trecut atata timp si ati aparut voi cu serverul vostru , si pe nume gold nova auzi, sa imi dea ban ca joc cu wall, pai eu sunt wall dinainte sa fie pereti in pesteri." Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare .
:))))))) imi facusi dimineata mai frumoasa, jur. :)))))))
Avatar utilizator

Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
5
Loading…

Re: unban dacian draco

Unban acordat.
Încuiat