ImagineImagine

Reclamatie Ka1zer

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
6
Localitate: Buzau

Reclamatie Ka1zer

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO ROMANIA
Nickname-ul tau: Divin
Nickname-ul adminului reclamat: Ka1zer
Data si ora: 20:10(aprox.)
Motiv:wallhack +aimbot + spin bot
Dovada:


"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie Ka1zer

dovada este in lista mea de ban,nu am nevoie sa adaug altceva
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie Ka1zer

apropo este reclamatie sau cerere de unban?.....lol
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

ZURN
Membru
Membru
Mesaje: 81
Membru din: Vin Oct 25, 2019 6:00 pm
6
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Reclamatie Ka1zer

Subiect????
Winners train, losers complain.
Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
6
Localitate: Buzau

Re: Reclamatie Ka1zer

ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 8:25 pm dovada este in lista mea de ban,nu am nevoie sa adaug altceva
Nu vezi bine?
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie Ka1zer

Divin scrie: Lun Noi 04, 2019 9:02 pm
ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 8:25 pm dovada este in lista mea de ban,nu am nevoie sa adaug altceva
Nu vezi bine?
pai ar trebui sa faci cerere de unban
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
6
Localitate: Buzau

Re: Reclamatie Ka1zer

ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 9:03 pm
Divin scrie: Lun Noi 04, 2019 9:02 pm
ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 8:25 pm dovada este in lista mea de ban,nu am nevoie sa adaug altceva
Nu vezi bine?
pai ar trebui sa faci cerere de unban
1.E reclamatie eu asa vad ,unban se da automat daca se considera ca ai abuzat (ceea ce ai facut)
2.Nu vad eu bine sau dovada aia nu prea are sens? *pe short am tras in ala ,era normal sa il astept ca ma stia* * in rampa am verificat colturile ,pentru ca s-au dat incendiare in rampa si era posibil sa faca push*
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Mitică
Membru
Membru
Mesaje: 1157
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
6
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Reclamatie Ka1zer

Divin scrie: Lun Noi 04, 2019 9:08 pm
ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 9:03 pm
Divin scrie: Lun Noi 04, 2019 9:02 pm

Nu vezi bine?
pai ar trebui sa faci cerere de unban
1.E reclamatie eu asa vad ,unban se da automat daca se considera ca ai abuzat (ceea ce ai facut)
2.Nu vad eu bine sau dovada aia nu prea are sens? *pe short am tras in ala ,era normal sa il astept ca ma stia* * in rampa am verificat colturile ,pentru ca s-au dat incendiare in rampa si era posibil sa faca push*
Aici te inseli pentru unban trebuie facuta o cerere unban .
Avatar utilizator

Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie Ka1zer

te-ai uitat la video da?......asa, ala care l-ai luat pe car,nu era in viziuala ta dar l-ai urmarit intretimp ce el mergea pe shift,nu s-a vazut dar tu il vedeai prin pereti si te-ai tras in spate sa te pregatesti sa sara pe masina,eu acolo nu am auzit nici un pas deci era pe shift,2 ala din rampa,esti bombardat de flash,grenazi si molotov te-ai tras in spate si ala tot pe shift mergea ca ma uit si la radar si nu am auzit nici un pas dar stiai ca este acolo la rampa pe dreapta,3 tot in partamente veneau doi di short si unu langa car,aimul sarea la aia din short si ala de pe car nu stia pe cine sa ia lol,4 caracterul iti trenura ca si cum ai avea low spinbot dar nu sunt sigur deoarece am pus "posible spinbot"
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
6
Localitate: Buzau

Re: Reclamatie Ka1zer

ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 9:12 pm te-ai uitat la video da?......asa, ala care l-ai luat pe car,nu era in viziuala ta dar l-ai urmarit intretimp ce el mergea pe shift,nu s-a vazut dar tu il vedeai prin pereti si te-ai tras in spate sa te pregatesti sa sara pe masina,eu acolo nu am auzit nici un pas deci era pe shift,2 ala din rampa,esti bombardat de flash,grenazi si molotov te-ai tras in spate si ala tot pe shift mergea ca ma uit si la radar si nu am auzit nici un pas dar stiai ca este acolo la rampa pe dreapta,3 tot in partamente veneau doi di short si unu langa car,aimul sarea la aia din short si ala de pe car nu stia pe cine sa ia lol,4 caracterul iti trenura ca si cum ai avea low spinbot dar nu sunt sigur deoarece am pus "posible spinbot"
Nu are niciun sens ce spui ,tocmai ce am zis .motive peste motive fara niciun rost ;doar ca se te poti apara tu ca doar faci parte din staff
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Încuiat