ImagineImagine

reclamatie pentru divin

Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

reclamatie pentru divin

Server-ul pe care a fost incidentul:csgo romania/parabestial forum
Nickname-ul tau:Ka1zer
Nickname-ul vipului reclamat:Divin
Dovada:nu cred ca am nevoie de dovada ddeoarece toti stiu care este problema cu aceasta persoana,cer ca vipul acestei persoane sa i se scoata si dat ban pe parabestial forum pentru macar 7 zile,noi staful ne-am saturat de batjocorul din partea lui Divin,numai putem,nu apreciaza nimic si clar isi bate joc de toata comunitatea si de mai ales admini



I do not think I need proof because everyone knows what is the problem with this person, I ask that the vip of this person be removed and ban him from parabestial forum for at least 7 days, we staff have become saturated with the mockery of Divine, we have enough, does not appreciate anything and clearly he teases us whole community and especially admins,STOP

THIS IS ANOTHER PROOF

viewtopic.php?f=90&t=755


Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Mitică
Membru
Membru
Mesaje: 1157
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
6
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: reclamatie pentru divin

PRO!
Avatar utilizator

Just ^Дрыщ'
Membru
Membru
Mesaje: 229
Membru din: Lun Aug 19, 2019 8:35 am
6
Localitate: Chisinau, Moldova

Re: reclamatie pentru divin

Pro
Avatar utilizator

Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
6
Localitate: Buzau

Re: reclamatie pentru divin

De ce esti asa de frustrat? Daca eu nu am mai intrat de 2 zile pe server si nu iti acord deloc atentie?
Nu uita ca la inceput cand ai intrat pe server injurai pe toti si le spuneai ca nu se ocupa nimeni de server,ca e plin de codati.
Nu ai motiv sa zici ca nu e adevarat ce scriu aici ,stie asta si Mitica si Monster si Just ,dar daca stati sa va ''pupati in cur'' nu e vina mea.
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
6
Localitate: Buzau

Re: reclamatie pentru divin

ka1zer scrie: Sâm Oct 19, 2019 2:01 am Server-ul pe care a fost incidentul:csgo romania/parabestial forum
Nickname-ul tau:Ka1zer
Nickname-ul vipului reclamat:Divin
Dovada:nu cred ca am nevoie de dovada ddeoarece toti stiu care este problema cu aceasta persoana,cer ca vipul acestei persoane sa i se scoata si dat ban pe parabestial forum pentru macar 7 zile,noi staful ne-am saturat de batjocorul din partea lui Divin,numai putem,nu apreciaza nimic si clar isi bate joc de toata comunitatea si de mai ales admini



I do not think I need proof because everyone knows what is the problem with this person, I ask that the vip of this person be removed and ban him from parabestial forum for at least 7 days, we staff have become saturated with the mockery of Divine, we have enough, does not appreciate anything and clearly he teases us whole community and especially admins,STOP

THIS IS ANOTHER PROOF

viewtopic.php?f=90&t=755
Ce sens are reclamatia asta?
Dovada ca am facut cerere de Helper ? (Ai uitat ca aia 28 de ani ''pe care nu ii ai'' dupa gandirea de 12 ani ,nu prea ii arati?)
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: reclamatie pentru divin

Divin scrie: Sâm Oct 19, 2019 3:16 pm
ka1zer scrie: Sâm Oct 19, 2019 2:01 am Server-ul pe care a fost incidentul:csgo romania/parabestial forum
Nickname-ul tau:Ka1zer
Nickname-ul vipului reclamat:Divin
Dovada:nu cred ca am nevoie de dovada ddeoarece toti stiu care este problema cu aceasta persoana,cer ca vipul acestei persoane sa i se scoata si dat ban pe parabestial forum pentru macar 7 zile,noi staful ne-am saturat de batjocorul din partea lui Divin,numai putem,nu apreciaza nimic si clar isi bate joc de toata comunitatea si de mai ales admini



I do not think I need proof because everyone knows what is the problem with this person, I ask that the vip of this person be removed and ban him from parabestial forum for at least 7 days, we staff have become saturated with the mockery of Divine, we have enough, does not appreciate anything and clearly he teases us whole community and especially admins,STOP

THIS IS ANOTHER PROOF

viewtopic.php?f=90&t=755
Ce sens are reclamatia asta?
Dovada ca am facut cerere de Helper ? (Ai uitat ca aia 28 de ani ''pe care nu ii ai'' dupa gandirea de 12 ani ,nu prea ii arati?)
ce sens a avut reclamatia ta impotriva adminilor care in loc sa joace sta spec pentru tine ca tu sa ai un joc mai placut?......nu-ti place?....uite ca nici noua ne place ceea ce faci,ai nevoie de cooldown asa te gandesti la cea ce faci sau pe cine jignesti
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
6
Localitate: Buzau

Re: reclamatie pentru divin

ka1zer scrie: Sâm Oct 19, 2019 4:50 pm
Divin scrie: Sâm Oct 19, 2019 3:16 pm
ka1zer scrie: Sâm Oct 19, 2019 2:01 am Server-ul pe care a fost incidentul:csgo romania/parabestial forum
Nickname-ul tau:Ka1zer
Nickname-ul vipului reclamat:Divin
Dovada:nu cred ca am nevoie de dovada ddeoarece toti stiu care este problema cu aceasta persoana,cer ca vipul acestei persoane sa i se scoata si dat ban pe parabestial forum pentru macar 7 zile,noi staful ne-am saturat de batjocorul din partea lui Divin,numai putem,nu apreciaza nimic si clar isi bate joc de toata comunitatea si de mai ales admini



I do not think I need proof because everyone knows what is the problem with this person, I ask that the vip of this person be removed and ban him from parabestial forum for at least 7 days, we staff have become saturated with the mockery of Divine, we have enough, does not appreciate anything and clearly he teases us whole community and especially admins,STOP

THIS IS ANOTHER PROOF

viewtopic.php?f=90&t=755
Ce sens are reclamatia asta?
Dovada ca am facut cerere de Helper ? (Ai uitat ca aia 28 de ani ''pe care nu ii ai'' dupa gandirea de 12 ani ,nu prea ii arati?)
ce sens a avut reclamatia ta impotriva adminilor care in loc sa joace sta spec pentru tine ca tu sa ai un joc mai placut?......nu-ti place?....uite ca nici noua ne place ceea ce faci,ai nevoie de cooldown asa te gandesti la cea ce faci sau pe cine jignesti
Esti sub orice critica la 28 de ani. Intai pune o dovada valida ,nu vorbe.(Nu-i asa Mitica? aa stai ca aici nu trebuie dovezi )
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
6
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: reclamatie pentru divin

Nu știu dacă are sens să ne luăm de gradul lui Divin pe server.
Înțeleg faptul ca nu are un comportament corespunzător pe forum și uneori în chat dar gradul de VIP nu are vreo legătură.
Poate sa primească avertismente sau ban-uri care nu sunt permanente, vedem daca se schimbă ceva, eu nu văd legătură dintre gradul pe server și comportamentul persoanei în cauza.
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: reclamatie pentru divin

KeepYourSoul scrie: Sâm Oct 19, 2019 7:38 pm Nu știu dacă are sens să ne luăm de gradul lui Divin pe server.
Înțeleg faptul ca nu are un comportament corespunzător pe forum și uneori în chat dar gradul de VIP nu are vreo legătură.
Poate sa primească avertismente sau ban-uri care nu sunt permanente, vedem daca se schimbă ceva, eu nu văd legătură dintre gradul pe server și comportamentul persoanei în cauza.
de fapt nu are nici un sens,pare ca nu-i place asa cum nici noua ne place,trebuie luat in considerare ca exagereaza si trebuie oprit,,,,,are nevoie de cooldown
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
6
Localitate: Buzau

Re: reclamatie pentru divin

ka1zer scrie: Sâm Oct 19, 2019 7:58 pm
KeepYourSoul scrie: Sâm Oct 19, 2019 7:38 pm Nu știu dacă are sens să ne luăm de gradul lui Divin pe server.
Înțeleg faptul ca nu are un comportament corespunzător pe forum și uneori în chat dar gradul de VIP nu are vreo legătură.
Poate sa primească avertismente sau ban-uri care nu sunt permanente, vedem daca se schimbă ceva, eu nu văd legătură dintre gradul pe server și comportamentul persoanei în cauza.
de fapt nu are nici un sens,pare ca nu-i place asa cum nici noua ne place,trebuie luat in considerare ca exagereaza si trebuie oprit,,,,,are nevoie de cooldown
Esti singurul care a facut asa ceva pe comunitatea asta de cand este,exemplu de helper ce esti :(.
Asumati ceea ce scrii si gandeste inainte.
Nu am injurat sau jignit pe cineva niciodata pe server,daca tu crezi ca te-am injurat cand ti-am zis ca nu iti faci treaba ,inseamna ca am avut dreptate.
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Încuiat