ImagineImagine

RECLAMATIE-P250 Monster

Avatar utilizator

Topic author
provocator2224
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Joi Aug 22, 2019 8:16 pm
6

RECLAMATIE-P250 Monster

Server-ul pe care a fost incidentul:csgo.romania
Nickname-ul tau:KeNTaRuLL
Nickname-ul adminului reclamat:p250 monster
Data si ora:21:26 cam asa
Motiv:Imi da kick incontinu ca cica am eu hack ... Faceti ceva cu el remove ceva
Dovada:


Avatar utilizator

P250 MONSTER
Membru
Membru
Mesaje: 55
Membru din: Lun Aug 12, 2019 8:09 pm
6
Loading…

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

In primul rind nu sunt admin sunt un helper,datoria mea consta in prinderea si ajutarea la admin de codati.. daca t-eam cerut id la Discord si tu spui c-a n-ai...pe urma imi spui sa sug p... ??/ si etc ??? ok fratica!!
AL 2 rind Daca n-ai Discord frate nu-i problema mea e secolul 22 am propus s-a treci mic control !!! tu ce ai raspuns ?? bag p... ...sugi p... etc!!! ok ..!! amu te plingi aici ca ceva nu iti convine ?? team doar kick nu ban sau ceva ?!! Fratica mai creste in minte te rog !!!
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1513
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
7
Romania

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Pe viitor la limbaj vulgar este bine sa-l cenzurati. Am corectat eu mesajul de mai sus.
Avatar utilizator

Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

contra,stai la test

Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

P250 MONSTER
Membru
Membru
Mesaje: 55
Membru din: Lun Aug 12, 2019 8:09 pm
6
Loading…

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

NUUUUUUUUUUU eee pro jucator frate!!! AHAHAAHHHAAHAHHHA
Avatar utilizator

Topic author
provocator2224
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Joi Aug 22, 2019 8:16 pm
6

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Cine are frate hack am luat ban pe motiv ca ce stiu sa fac bhop sau ce pe rampa acolo ca imi iese?
Avatar utilizator

Topic author
provocator2224
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Joi Aug 22, 2019 8:16 pm
6

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

App monster vorbeste frumos si nu suntem in ,,secolul 22 '' si scrie corect te-am nu ,,t-eam''
Avatar utilizator

Ka1zer
Vip
Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
6
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

contra
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Just ^Дрыщ'
Membru
Membru
Mesaje: 229
Membru din: Lun Aug 19, 2019 8:35 am
6
Localitate: Chisinau, Moldova

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Contra
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
6
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Contra
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Încuiat