ImagineImagine

Cerere Helper darkyknight

Avatar utilizator

Topic author
DarkyKnightV3
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: Dum Aug 04, 2019 5:20 pm
6

Cerere Helper darkyknight

Nickname: 【dαrĸyĸɴιɢнт】#DauPen
Discord: 👑〘 ƊᎯℛҜᎩ〙 👑 ノ ✘ɢ#2740
Varsta: 17
Ore jucate(minim 30): 13,5 [in 3 zile am facut aceste ore , doar ca din pacate in ultimele 2 sau chiar 3 zile nu am avut timp sa intru , am avut o inmormantare in familie]
- verifica cate ore ai: https://www.gametracker.rs/player/89.46 ... 523DauPen/ [Doar acum am vazut ca trebuie lasat link , scuze]

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): NU
SteamID: STEAM_0:0:506020820
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198972307368/ Din pacate nu am prime pe acest cont , aveam pe contul mare deoarece dintr-o prostie cauzata in jocul wingman cu un prieten de block , am luat vac , acesta este contul : https://steamcommunity.com/profiles/76561198416049635/

Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10): 9
Detalii: Buna , numele meu este Danut , am varsta de 17 ani. Sunt un baiat de obicei "Ofticat"cand e vorba de o competitie... Un baiat sincer. Pasiunea mea este youtube-ul [ Referinta la Live sau Video ] , o fac din placere nu din obligatie , Motivul pentru care doresc sa devin admin pe serverul Parabestial este ca doresc sa scap de toti hackerii pe care i-am si raportat pe u@ , fiecare fiind dovedit cu wall / aim / alte cheaturi. Doresc sa ajut si jucatorii noi / Vechi dovedindu-le maturitatea staff-ului
Ultima oară modificat Mie Aug 14, 2019 5:06 pm de către DarkyKnightV3, modificat de 2 ori în total.


Lumea spune ca am hack
Eu le zic ca e Skill 8-)
Avatar utilizator

PANZER-W
Membru
Membru
Mesaje: 136
Membru din: Vin Aug 02, 2019 4:16 pm
6
Localitate: Chisinau

Re: Cerere Helper darkyknight

Ca admin nu trebuie doar sa banezi jucatorii raportati pe u@ sau care folosesc coduri.Dar fiecare merita o sansa,PRO.
AYE
Avatar utilizator

Bobo
Membru
Membru
Mesaje: 49
Membru din: Mar Aug 06, 2019 12:27 pm
6

Re: Cerere Helper darkyknight

Pro,meriti o sansa
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
7
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: Cerere Helper darkyknight

Iti dau Pro pentru Helper, chiar sper sa nu ceri UP pana nu faci 30 ore.
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

Topic author
DarkyKnightV3
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: Dum Aug 04, 2019 5:20 pm
6

Re: Cerere Helper darkyknight

Eu zic ca nu ar trebui sa depinda de mine cand iau up... Depinde de Ownerul serverului sau chiar staff-ul mai avansat in rank
Lumea spune ca am hack
Eu le zic ca e Skill 8-)
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
7
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: Cerere Helper darkyknight

;) Good Point ;)
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

Kitsune
Membru
Membru
Mesaje: 117
Membru din: Mie Aug 07, 2019 1:12 pm
6
Localitate: Turceni

Re: Cerere Helper darkyknight

Contra
No prime, ca pe compe, un no prime iti poate trada increderea oricand :o, puls ca ai mai si spus ca ai vac pe contul main
Girl, I have no shame
Avatar utilizator

Topic author
DarkyKnightV3
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: Dum Aug 04, 2019 5:20 pm
6

Re: Cerere Helper darkyknight

Nu inteleg ce legatura are contu meu non prime , am spus ca o sa cumpar si pe asta , pe ala mare nu am luat de la cheaturi , am luat din alt motiv foarte prost
Lumea spune ca am hack
Eu le zic ca e Skill 8-)
Avatar utilizator

Kitsune
Membru
Membru
Mesaje: 117
Membru din: Mie Aug 07, 2019 1:12 pm
6
Localitate: Turceni

Re: Cerere Helper darkyknight

Nu te ataca asa, eu mi-am spus parerea, si eu cred ca ar trebui sa primesti gradul respectiv cand ai cumpara prime-ul :P btw vac, pe o prostie, precum?
Girl, I have no shame
Avatar utilizator

Topic author
DarkyKnightV3
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: Dum Aug 04, 2019 5:20 pm
6

Re: Cerere Helper darkyknight

Jucam wingman cu un coleg de bloc , el zice sa trag in usa ca e acolo , eram cu deagle , zic ma sigur ? nu cred ca e ok sa ma iau dupa tine , zice el trage ma ca nu patesti nimic , am tras, direct mort , cred ca de la aia , alt motiv nu am
Lumea spune ca am hack
Eu le zic ca e Skill 8-)
Încuiat