Pagina 1 din 1

For the staff

Scris: Sâm Dec 21, 2019 1:51 am
de Ka1zer
Rog stafului sa folositi in continuare banlist cand banati un jucator,regulamentul trb totusi luat in considerare sub orice forma
Va multumesc!!!

Re: For the staff

Scris: Sâm Dec 21, 2019 1:24 pm
de Just ^Дрыщ'
No Problemo Ka1zero, no problemo mi amigo.