Cerere Admin-AsuL
Scris: Lun Dec 31, 2018 5:29 pm
Salut, Parabestial. Astazi doresc sa aplic pentru functia de admin!
Nickname: AsuL
Discord:CipryFTW♔ ノ znX#0042
Varsta: 14
Ore jucate: 14.25( pana la sfarsitul zilei o sa fac 15)
Ai citit regulamentul? Da l-am citit. (Raspuns din regulament;NU)
SteamID: STEAM_0:0:433436152
Link catre profilul de Steam:https://steamcommunity.com/id/ciprianandrei123/
Experinta anterioara cu detinerea adminului: Am fost admin pe servere de cs 1.6 unde mi-am petrecut o mare parte din copilarie:)) Am avansat de la cel mai mic grad de admin la cel mai mare intr-o perioada foarte scurta, avand o activitate mare. Mi-as dori ca si pe acest server sa se intample la fel!
Detalii:Doresc admin deoarece vreau sa curatam acest server de codati. Spre exemplu astazi cand am intrat eu erau cam 3 codati si niciun admin on( nu invinovatesc staff-ul). Cunosc serverul de mai bine de un an(cand a intrat para pe server si a pus sa joace toata lumea cu zeus:)); ce vremuri). In ultima vreme( de cand este cs-ul free) au inceput sa apara cat mai multi codati si cam putini admini, iar de aceea mi-as dori sa pot ajuta si eu la curatarea acestui server. Numai bine!
Nickname: AsuL
Discord:CipryFTW♔ ノ znX#0042
Varsta: 14
Ore jucate: 14.25( pana la sfarsitul zilei o sa fac 15)
Ai citit regulamentul? Da l-am citit. (Raspuns din regulament;NU)
SteamID: STEAM_0:0:433436152
Link catre profilul de Steam:https://steamcommunity.com/id/ciprianandrei123/
Experinta anterioara cu detinerea adminului: Am fost admin pe servere de cs 1.6 unde mi-am petrecut o mare parte din copilarie:)) Am avansat de la cel mai mic grad de admin la cel mai mare intr-o perioada foarte scurta, avand o activitate mare. Mi-as dori ca si pe acest server sa se intample la fel!
Detalii:Doresc admin deoarece vreau sa curatam acest server de codati. Spre exemplu astazi cand am intrat eu erau cam 3 codati si niciun admin on( nu invinovatesc staff-ul). Cunosc serverul de mai bine de un an(cand a intrat para pe server si a pus sa joace toata lumea cu zeus:)); ce vremuri). In ultima vreme( de cand este cs-ul free) au inceput sa apara cat mai multi codati si cam putini admini, iar de aceea mi-as dori sa pot ajuta si eu la curatarea acestui server. Numai bine!