Pagina 1 din 3

Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 2:41 pm
de Mitică
Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO Romania
Nickname-ul tau: Mitică
Nickname-ul adminului reclamat: XURN
Data si ora: Am observat asta ieri din curiozitate.
Motiv: Folosire cheat si disrespect fata de admin.
Dovada:

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 2:57 pm
de forest2k
Si inainte voia admin

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 3:06 pm
de Divin
Parca are helper..Eu am propus sa se acorde helper si admin ;doar la jucatorii cu prime

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 3:11 pm
de Ka1zer
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 3:06 pm Parca are helper..Eu am propus sa se acorde helper si admin ;doar la jucatorii cu prime
mda,tu un cont de nivel mic.nici un an de vechime ehm si cu 5 ani cs coin?.....imi arati si mie mainul?....asa doar ca o convorbire sociala

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 3:13 pm
de Divin
ka1zer scrie: Joi Noi 07, 2019 3:11 pm
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 3:06 pm Parca are helper..Eu am propus sa se acorde helper si admin ;doar la jucatorii cu prime
mda,tu un cont de nivel mic.nici un an de vechime ehm si cu 5 ani cs coin?.....imi arati si mie mainul?....asa doar ca o convorbire sociala
"Exprima-te putin mai corect!"

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 3:15 pm
de Ka1zer
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 3:13 pm
ka1zer scrie: Joi Noi 07, 2019 3:11 pm
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 3:06 pm Parca are helper..Eu am propus sa se acorde helper si admin ;doar la jucatorii cu prime
mda,tu un cont de nivel mic.nici un an de vechime ehm si cu 5 ani cs coin?.....imi arati si mie mainul?....asa doar ca o convorbire sociala
"Exprima-te putin mai corect!"
imi arati si mie contul principal?

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 3:48 pm
de Ka1zer
Si la reclamatia lui Mitica PRO!!!....gata!!!fii bun dar apoi descoperi prea tarziu cine este,acum inca nu este tarziu....remove

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 3:48 pm
de Ka1zer
pro remove,helper

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 4:33 pm
de Divin
ka1zer scrie: Joi Noi 07, 2019 3:15 pm
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 3:13 pm
ka1zer scrie: Joi Noi 07, 2019 3:11 pm

mda,tu un cont de nivel mic.nici un an de vechime ehm si cu 5 ani cs coin?.....imi arati si mie mainul?....asa doar ca o convorbire sociala
"Exprima-te putin mai corect!"
imi arati si mie contul principal?
Doar te uiti la el in fiecare zi ,ce sa iti arat mai mult?

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 4:34 pm
de Ka1zer
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 4:33 pm
ka1zer scrie: Joi Noi 07, 2019 3:15 pm
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 3:13 pm

"Exprima-te putin mai corect!"
imi arati si mie contul principal?
Doar te uiti la el in fiecare zi ,ce sa iti arat mai mult?
da?....de unde ai luat coinul ala de 5 ani pe csgo?....pe un cont ce nu are 1 an de zile?