Pagina 1 din 1

Absenta - Program Scoala

Scris: Sâm Noi 02, 2019 9:22 pm
de ZURN
Motivul: In timpul scolii eu voi fi activ minim 3-4 ore (depinde de caz cu bunicii mei). Iar in weekend stau cate 20 de ore :)

Re: Absenta - Program Scoala

Scris: Sâm Noi 02, 2019 9:31 pm
de Marshall
Atentie , nu este bine sa joci incontinuu mai ales la varsta frageda, ia pauze intre sesiuni ,

Re: Absenta - Program Scoala

Scris: Sâm Noi 02, 2019 9:39 pm
de Mitică
Mai bine iesi la joaca cu prietenii. Calculatorul nu iti face bine mai ales la varsta ta. Profita de copilarie! In viitor vei regreta ca nu te-ai bucurat de ea. RaDaR poate confirma acest lucru pentru ca este trecut prin viata.

Re: Absenta - Program Scoala

Scris: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm
de ZURN
Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin :D

Re: Absenta - Program Scoala

Scris: Lun Noi 04, 2019 8:38 pm
de Mitică
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin :D
Nu conteaza asta mai ai de asteptat si cu rabdare si cand va fii timpul vei primi si up.

Re: Absenta - Program Scoala

Scris: Lun Noi 04, 2019 8:43 pm
de ZURN
Mitică scrie: Lun Noi 04, 2019 8:38 pm
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin :D
Nu conteaza asta mai ai de asteptat si cu rabdare si cand va fii timpul vei primi si up.
Cand am facut cerere helper adica pe 31 am avut 6 ore, si pana acum in 4 noiembrie am facut 30 de ore :D Sa speram ca iau si up.

Re: Absenta - Program Scoala

Scris: Lun Noi 04, 2019 8:44 pm
de Ka1zer
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:43 pm
Mitică scrie: Lun Noi 04, 2019 8:38 pm
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin :D
Nu conteaza asta mai ai de asteptat si cu rabdare si cand va fii timpul vei primi si up.
Cand am facut cerere helper adica pe 31 am avut 6 ore, si pana acum in 4 noiembrie am facut 30 de ore :D Sa speram ca iau si up.
oho ai rabdare pentru admin

Re: Absenta - Program Scoala

Scris: Lun Noi 04, 2019 8:44 pm
de Mitică
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:43 pm
Mitică scrie: Lun Noi 04, 2019 8:38 pm
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin :D
Nu conteaza asta mai ai de asteptat si cu rabdare si cand va fii timpul vei primi si up.
Cand am facut cerere helper adica pe 31 am avut 6 ore, si pana acum in 4 noiembrie am facut 30 de ore :D Sa speram ca iau si up.
Si eu am fost exact la fel la inceput si stiu cum este.

Re: Absenta - Program Scoala

Scris: Lun Noi 04, 2019 8:46 pm
de ZURN
Ma bat cu o musca prin camera xD