Pagina 1 din 1
Absenta - Program Scoala
Scris: Sâm Noi 02, 2019 9:22 pm
de ZURN
Motivul: In timpul scolii eu voi fi activ minim 3-4 ore (depinde de caz cu bunicii mei). Iar in weekend stau cate 20 de ore

Re: Absenta - Program Scoala
Scris: Sâm Noi 02, 2019 9:31 pm
de Marshall
Atentie , nu este bine sa joci incontinuu mai ales la varsta frageda, ia pauze intre sesiuni ,
Re: Absenta - Program Scoala
Scris: Sâm Noi 02, 2019 9:39 pm
de Mitică
Mai bine iesi la joaca cu prietenii. Calculatorul nu iti face bine mai ales la varsta ta. Profita de copilarie! In viitor vei regreta ca nu te-ai bucurat de ea. RaDaR poate confirma acest lucru pentru ca este trecut prin viata.
Re: Absenta - Program Scoala
Scris: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm
de ZURN
Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin

Re: Absenta - Program Scoala
Scris: Lun Noi 04, 2019 8:38 pm
de Mitică
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm
Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin
Nu conteaza asta mai ai de asteptat si cu rabdare si cand va fii timpul vei primi si up.
Re: Absenta - Program Scoala
Scris: Lun Noi 04, 2019 8:43 pm
de ZURN
Mitică scrie: Lun Noi 04, 2019 8:38 pm
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm
Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin
Nu conteaza asta mai ai de asteptat si cu rabdare si cand va fii timpul vei primi si up.
Cand am facut cerere helper adica pe 31 am avut 6 ore, si pana acum in 4 noiembrie am facut 30 de ore

Sa speram ca iau si up.
Re: Absenta - Program Scoala
Scris: Lun Noi 04, 2019 8:44 pm
de Ka1zer
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:43 pm
Mitică scrie: Lun Noi 04, 2019 8:38 pm
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm
Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin
Nu conteaza asta mai ai de asteptat si cu rabdare si cand va fii timpul vei primi si up.
Cand am facut cerere helper adica pe 31 am avut 6 ore, si pana acum in 4 noiembrie am facut 30 de ore

Sa speram ca iau si up.
oho ai rabdare pentru admin
Re: Absenta - Program Scoala
Scris: Lun Noi 04, 2019 8:44 pm
de Mitică
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:43 pm
Mitică scrie: Lun Noi 04, 2019 8:38 pm
ZURN scrie: Lun Noi 04, 2019 8:37 pm
Dar vreau din greu sa lucrez sa iau admin
Nu conteaza asta mai ai de asteptat si cu rabdare si cand va fii timpul vei primi si up.
Cand am facut cerere helper adica pe 31 am avut 6 ore, si pana acum in 4 noiembrie am facut 30 de ore

Sa speram ca iau si up.
Si eu am fost exact la fel la inceput si stiu cum este.
Re: Absenta - Program Scoala
Scris: Lun Noi 04, 2019 8:46 pm
de ZURN
Ma bat cu o musca prin camera xD