Pagina 1 din 2

RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Dum Sep 22, 2019 9:31 pm
de provocator2224
Server-ul pe care a fost incidentul:csgo.romania
Nickname-ul tau:KeNTaRuLL
Nickname-ul adminului reclamat:p250 monster
Data si ora:21:26 cam asa
Motiv:Imi da kick incontinu ca cica am eu hack ... Faceti ceva cu el remove ceva
Dovada:

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Dum Sep 22, 2019 9:38 pm
de P250 MONSTER
In primul rind nu sunt admin sunt un helper,datoria mea consta in prinderea si ajutarea la admin de codati.. daca t-eam cerut id la Discord si tu spui c-a n-ai...pe urma imi spui sa sug p... ??/ si etc ??? ok fratica!!
AL 2 rind Daca n-ai Discord frate nu-i problema mea e secolul 22 am propus s-a treci mic control !!! tu ce ai raspuns ?? bag p... ...sugi p... etc!!! ok ..!! amu te plingi aici ca ceva nu iti convine ?? team doar kick nu ban sau ceva ?!! Fratica mai creste in minte te rog !!!

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Dum Sep 22, 2019 9:45 pm
de Sn1per
Pe viitor la limbaj vulgar este bine sa-l cenzurati. Am corectat eu mesajul de mai sus.

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Dum Sep 22, 2019 9:50 pm
de Ka1zer
contra,stai la test


Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Dum Sep 22, 2019 9:53 pm
de P250 MONSTER
NUUUUUUUUUUU eee pro jucator frate!!! AHAHAAHHHAAHAHHHA

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Dum Sep 22, 2019 10:00 pm
de provocator2224
Cine are frate hack am luat ban pe motiv ca ce stiu sa fac bhop sau ce pe rampa acolo ca imi iese?

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Dum Sep 22, 2019 10:02 pm
de provocator2224
App monster vorbeste frumos si nu suntem in ,,secolul 22 '' si scrie corect te-am nu ,,t-eam''

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Dum Sep 22, 2019 10:06 pm
de Ka1zer
contra

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Lun Sep 23, 2019 6:39 am
de Just ^Дрыщ'
Contra

Re: RECLAMATIE-P250 Monster

Scris: Lun Sep 23, 2019 4:08 pm
de KeepYourSoul
Contra