Pagina 1 din 1
Absenta - Hunter
Scris: Lun Sep 09, 2019 1:24 pm
de Hunter
Motiv: plec afara cu munca pentru 6 luni si nu prea mai am timp sa intru aici. Sa ne regasim cu bine!
Re: Absenta - Hunter
Scris: Lun Sep 09, 2019 7:23 pm
de SHAGGY
Drum bun,Hunter!

Re: Absenta - Hunter
Scris: Lun Sep 09, 2019 8:39 pm
de KeepYourSoul
Drum Bun! BAFTĂ!

Re: Absenta - Hunter
Scris: Lun Sep 09, 2019 9:36 pm
de SilentX
Bafta, sper sa ne auzim cu bine cand te intorci

Re: Absenta - Hunter
Scris: Mar Sep 10, 2019 10:25 am
de zKoNaNo
Drum bun!
Ownerul meu preferat pleaca..