Pagina 1 din 1

Restrictionare auto

Scris: Vin Aug 23, 2019 11:48 pm
de Kitsune
Nu stiu daca e tocmai o propunere care va imbunatati serverul, dar s.au plans o multime pe sv ca e allowed auto, ba chiar unii imi spuneau sa le sau slay celor ce folosesc auto. Nefiind nimic legat de aceasta arma, nu aveam cum sa le dau oamenilor random slay ca joaca auto...
Sunt constient ca o sa fie pareri impartite, dar eu propun sa nu se poata cumpara auto, fiind o arma toxica xdxd

Re: Restrictionare auto

Scris: Sâm Aug 24, 2019 2:14 pm
de KeepYourSoul
Este o arma oficială, costa 5000$, eu sunt de parere ca cei care se plang sunt niste ofticați, este o arma din joc, daca nu le convine asta e, mai e un pic si nu le convine nici Negevul, M249 ul sau P90 ul =P