Pagina 1 din 1

CERERE HELPER / ADMIN

Scris: Mie Mai 28, 2025 9:22 pm
de Edutzu
★Nickname: Edutzu
★Nume server / IP: romania.parabestial.ro:27015
★Discord: edutzugameru
★SteamID: 76561199760861158
★Cont cu prime (Da/Nu): nu
★Varsta minima (14 ani): 16
★O autocaracterizare a ta (minim 20 de cuvinte): Salut ma numesc Edi am 16 ani si m-am reapucat de cs dupa o perioada de 4 ani , sunt un om simplu si modest si de mic am trait cu gandul sa devin independent asa ca mi-am facut propria mea afacere de detailing auto interior si merge bine pana acum dar in timpul meu liber deoarece fac si asta si mai am si liceu ma joc pe server. M-am reapucat vineri si de vineri pana astazi am reusit sa acumulez pe server 30 de ore in doar cateva zile dar atatea am si pe cont de aceea multi m-au luat ca fiind hacker eu mereu cand ma joc am filmarea pornita si multiple dovezi prin care pot arata ca nu este asa , poate in intr-adevar trag bine deoarece am peste 1000 ore in valorant si sunt obisnuit de acolo sa trag mereu pe cap , deja iubesc aceasta comunitate si mi-am facut multi prieteni aici care pe zi ce trece cream o legatura mai stransa , mai ales seara cand suntem mai multi si se face caterinca placuta care nu supara pe nimeni
★Ore jucate pe steam(Profil-link): https://steamcommunity.com/profiles/76561199760861158/
★Ore jucate pe server(minim 15): 30
★Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): DRAGOBETE
★Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp): NU dar am vazut ca sunt foarte multi codati si jucatori care se comporta urat pe server si de aceea m-am gandit sa aplic in staff fiindca tot asa invat si sa fiu staff , eram foarte mic cand ma jucam csgo si nu prea eram pe partea asta de admin dar acum sunt de parere ca sunt capabil sa invat
★De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: deorece am vazut ca zilnic vin destui codati si oameni care injura random si fac tot felul de chestii care strica concentrarea altor playeri de pe server
★Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da,OBS/streamlabs

Re: CERERE HELPER / ADMIN

Scris: Joi Mai 29, 2025 4:57 am
de who_i_am
CONTRA, frumoasa cerere dar nu ai ore pe steam + prime, succes.

Re: CERERE HELPER / ADMIN

Scris: Joi Mai 29, 2025 8:57 am
de Marijuana:)
CONTRA , nu ai prime .

Re: CERERE HELPER / ADMIN

Scris: Joi Mai 29, 2025 4:13 pm
de maita
CONTRA!
1.Nu ai prime
2.Ai prea putine ore pe cont
Bafta!

Re: CERERE HELPER / ADMIN

Scris: Joi Mai 29, 2025 4:21 pm
de Dracusor
CONTRA! Cont fara prime+ore putine!

Re: CERERE HELPER / ADMIN

Scris: Joi Mai 29, 2025 5:36 pm
de DonParako
Cerere respinsa! Nu ai prime.