Cerere helper/admin-Terror
Scris: Mie Mai 07, 2025 10:45 pm
★Nickname: Terror
★Nume server / IP: romania.parabestial.ro:27015
★Discord: terror_top1
★SteamID: 932989683
★Cont cu prime (Da/Nu): Da
★Varsta minima (14 ani): 17
★O autocaracterizare a ta (minim 20 de cuvinte): Salut,ma numesc Duroi Alin sunt din Targu Jiu , ma joc cs de cand eram mic copil,si traditia cu serverele comunitare a ramas, si cum am prins drag de servarul asta eu fiind o persoana de treaba si intelegatoare , am ramas aici pentru ca imi place comunitatea
★Ore jucate pe steam(Profil-link): https://steamcommunity.com/profiles/76561198893255411/
★Ore jucate pe server(minim 15): 17
★Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): DRAGOBETE
★Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp): pai am 50% cunostinte deoarece cand eram mai micut eram admin pe un comunitar din cs 1.6 undeva la 2 luni
★De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Deoarece am foarte mult timp liber si imi place foarte mult serverul si vreau sa scap de toti codatii si persoanele care strica gameplay ul forfun celorlalte persoane
★Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da,OBS
★Nume server / IP: romania.parabestial.ro:27015
★Discord: terror_top1
★SteamID: 932989683
★Cont cu prime (Da/Nu): Da
★Varsta minima (14 ani): 17
★O autocaracterizare a ta (minim 20 de cuvinte): Salut,ma numesc Duroi Alin sunt din Targu Jiu , ma joc cs de cand eram mic copil,si traditia cu serverele comunitare a ramas, si cum am prins drag de servarul asta eu fiind o persoana de treaba si intelegatoare , am ramas aici pentru ca imi place comunitatea
★Ore jucate pe steam(Profil-link): https://steamcommunity.com/profiles/76561198893255411/
★Ore jucate pe server(minim 15): 17
★Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): DRAGOBETE
★Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp): pai am 50% cunostinte deoarece cand eram mai micut eram admin pe un comunitar din cs 1.6 undeva la 2 luni
★De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Deoarece am foarte mult timp liber si imi place foarte mult serverul si vreau sa scap de toti codatii si persoanele care strica gameplay ul forfun celorlalte persoane
★Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da,OBS