Pagina 1 din 1

cerere renuntare •denver

Scris: Lun Apr 21, 2025 11:38 am
de denver.
Salut,

Doresc să renunț la funcția de admin, din lipsă de timp și din motive personale. Mulțumesc pentru încredere și colaborare – a fost o plăcere, dar momentan nu mai pot continua în acest rol.

Re: cerere renuntare •denver

Scris: Lun Apr 21, 2025 11:47 am
de xyz
acceptat