cerere renuntare •denver
Scris: Lun Apr 21, 2025 11:38 am
Salut,
Doresc să renunț la funcția de admin, din lipsă de timp și din motive personale. Mulțumesc pentru încredere și colaborare – a fost o plăcere, dar momentan nu mai pot continua în acest rol.
Doresc să renunț la funcția de admin, din lipsă de timp și din motive personale. Mulțumesc pentru încredere și colaborare – a fost o plăcere, dar momentan nu mai pot continua în acest rol.