Pagina 1 din 1

reclamatie balzegaming

Scris: Mar Mar 04, 2025 8:37 pm
de Georgica
Server-ul pe care a fost incidentul: pe discord s a intamplat
Nickname-ul tau: sigma boy pe steam georgica pe dis
Nickname-ul adminului reclamat: blazegaming
Data si ora: 04.03."25 ora 20:30
Dovada:
Motiv: facusem si eu un ticket sa raportez un codat cum ar veni si zice simplu sa ii dau steam id si iau ban, o fi si un pic vina mea ca inca nu am facut cerere unban si asa,dar nu mi se pare corect cat timp au trecut cele 6 luni si am si cont curat, multumesc seara faina!

Re: reclamatie balzegaming

Scris: Mar Mar 04, 2025 9:00 pm
de who_i_am
CONTRA.
Adminul în cauza a procedat corect, aplicand sanctiunea conform regulamentului. Tu ai primit ban pentru ban evade, deoarece ai accesat serverul de pe un alt cont in timp ce avea ban activ pe contul principal pentru utilizarea de coduri. Astfel de actiuni sunt strict interzise și atrag sanctiuni suplimentare.

Iar blazegaming nu ti-a acordat ban, ci lojica.

Re: reclamatie balzegaming

Scris: Mar Mar 04, 2025 9:50 pm
de xyz
Cerere RESPINSA, reclamație făcută Adminului greșit.