Pagina 1 din 1

Absenta - who i am?

Scris: Lun Iul 29, 2024 1:20 am
de who_i_am
Motivul: Imi vine iubita in RO Maine si nu o sa mai stau activ exact cum am facut pana acum peste 6-7 ore pe server, probabil o sa fiu mai inactiv de 2 ore (seara)
Data: 29.07.2024 / 22.08.2024
Mentionez ca o sa mai fiu activ pe discord / mai intru din cand in cand pe serverul de cs2.

Re: Absenta - who i am?

Scris: Lun Iul 29, 2024 8:28 pm
de Edddddi
Distractie placuta !