Pagina 1 din 1
vreau sa devin admin deaoarece
Scris: Mar Mar 05, 2024 4:25 pm
de CathyDaGoat
pe server sunt prea multi codati mereu cand intru vad un codat sau mai multi si intru zilnic stiu cum sa detectez codatii si vreau ca oameni sa inteleage ca pe dust 2 daca nu suntem 5v5 nu e voie pe site-ul B
Re: vreau sa devin admin deaoarece
Scris: Mar Mar 05, 2024 4:39 pm
de darius589413
Contra, nu ai respectat cerinta la modelul de cerere
Re: vreau sa devin admin deaoarece
Scris: Mar Mar 05, 2024 4:50 pm
de Georgica
Contra, poti scrie si corect si nici nu ai respectat modelul, nu te accepta nimeni cu “cererea” asta
Re: vreau sa devin admin deaoarece
Scris: Mar Mar 05, 2024 10:33 pm
de DonParako
Cerere respinsa ! Respecta modelul