Absenta Beny
Scris: Vin Aug 09, 2019 4:11 pm
Motivul: Salut, stiu ca nu mai este niciun admin pe server, insa sper ca va fii electro, voi fi inactiv o perioada, 1 saptamana, 2 pana isi revine tata, este foarte bolnav, si nu imi am locul nicaieri, nu voi fii inactiv adica deloc, ci voi fii si cate putin pe server, multumesc frumos daca ma intelegeti, insa din cauza aceasta m am certat si cu electronique, sn1per daca vezi asta te rog frumos sa-mi stergi postul si sa ignori tot. Salut, o zi faina :3