ImagineImagine

Reclamatie Admin CRY

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
TheSmash3r
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 3
Membru din: Mie Mar 24, 2021 7:44 pm
3

Reclamatie Admin CRY

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO.PARABESTIAL.RO
Nickname-ul tau: Smash3r JderuTz
Nickname-ul adminului reclamat: CRY
Data si ora: 21:26
Motiv: Salutare,
Am primit de doua ori ban fara nici o dovada si fara nici un motiv din partea lui CRY doar pentru ca el a presupus ca eu primesc informatii de la echipa inamica.
Este adevarat, aproape in ficeare seara aduc cativa prieteni pe SV sa ne incalzim dupa care intram pe FACEIT, dar asta nu inseamna ca daca sunt pe discord cu ei ne spunem pozitiile, pentru ca atunci nu ar mai avea nici un rost incalzirea.
In seara in care am luat al doilea ban ( 05.12.22 ) am avut 3 prieteni in echipa inamica care mi au spus ca " Ba frate se plange Sebica.dll ca ai cod si ca nu ai cum sa joci asa" iar eu am scris pe Chat " Ce e ma Sebi, am cod aa?"
Dupa care ma trezesc ca DR imi spune mie ca primesc informatii legate de pozitii si ca de aia joc eu asa bine de nu reuseste ea sa ma omoara"
Cand am picat in aceasi echipa sa discutam despre asta si ca pur si simplu tovarasul meu doar mi a spus ca Sebica se oftica Primesc ban 30 de minute de la CRY pentru motivul " Ce amuzant esti". Dupa parerea mea motivul jalnic, doar pentru ca ei sunt frustrati si se cred superiori. (CRY si DRY)
Primul ban din partea lui CRY pe data de 27.11.22 a fost tot ceva asemanator doar ca acolo imi asum o parte din vina pentru ca:
1. Eu pe CSGO folosesc butonul X sa vorbesc
2.Pentru discord folosesc butonul Z sa vorbesc.
Si din cauza motivelor (1.2) mai incurcam butoanele intre ele.
EU in seara (27.11.22) faceam putina caterinca cu tovarasii in sensul ca vorbeam la gluma cu ei unde sunt cei de la mine din echipa dar asta era total eronat.... dar asta nu insemna ca dau INFO echipei inamice ( sa zicem ca aici am meritat putin banul pentru ca aparent pe sv nu e ok sa te simti bine si sa faci troll nici pe DISCORD).
Mersi pentru timpul acordat si sper sa se autosesizeze cineva pentru ca daca este ceva normal si corect.

https://prnt.sc/aKQVu2V6SIWg ( Pentru ban-ul din data de 05.12.22)
https://prnt.sc/mwbY3RVOKAMP ( Pentru ban-ul din data de 27.11.22)


Avatar utilizator

Mafiotul
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 14, 2022 8:24 pm
2
Romania

Re: Reclamatie Admin CRY

Asteptam raspunsul adimnului reclamat.
Avatar utilizator

Cry
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Apr 30, 2022 10:45 pm
1
Romania

Re: Reclamatie Admin CRY

Doua argumente:
1. Primul ban s-a dat de gol prietenul tau Valkyr ca iti dadea info pe voice.
2. Al doilea a fost cu prietenii tai pe discord cand faceati ``caterinca`` eu eram pe invizibil si te urmaream si pe tine de la TERO si pe al tau de la CT cum va dadeati info pe unde sunt si va duceati fix in ei.
Bonus: ss-urile pe care le pun jos unde zici cu gura ta ca esti pe discord si vorbesti ce se intampla in echipe diferite.
Daca vreti caterinca hai pe serverul de discord pe Parabestial sa va vedem caterinca fara info cum spui tu. :)


https://prnt.sc/n8bz4yvNAOKs
https://prnt.sc/SWXty1rUUC-K

Citeste regulamentul si sa nu mai chemi nici playeri pe discord la tine de pe server direct.
Avatar utilizator

Topic author
TheSmash3r
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 3
Membru din: Mie Mar 24, 2021 7:44 pm
3

Re: Reclamatie Admin CRY

Ok, ce dovada prezinti tu in pozele alea, in primul rand acolo este exact ce am spus eu mai sus si anume ca PRESUPUI ca asta faceam pentru ca tu nu ai de unde sa stii ca primeam info, asta 1 la Mana.
2 la mana DRY credea ca facem schimb de informatii dar pozele pe care le prezinti, dovedeste doar parerea ei si nicidecum ca am dat info si ma repet Daca tie prin " Vezi ca se plange Sebica ca ai hack" Inseamna info.... inseamna ca o duci rau.
3 la mana am explicat mai sus ca faceam troll pe discord (pe sv de CSGO stiu ca nu avem voie) si ca greseam butonul (X/Z) si daca urmareai atent info pe care sustii tu ca le-am dat eu "pe bune" ai fii observat ca nu aveau nici o treaba cu jocul.
4 la mana nici macar nu m ai lasat da dau nici un fel explicatie nici prima nici a 2 oara pur, ci simplu Ai dat ban pentru ca asa ai vrut tu si chiar mai mult, cand mi-ai dat al 2-lea ban discutam cu DRY si in timpul discutiei mi-ai dat ban fara a imi permite sa ma apar ca nu este asa cum spunea ea.
5 Eu nu stiu cum vorbiti voi si pe discord si pe CSGO in acelasi timp si nu ma intereseaza dar daca s-a ajuns sa se dea ban pentru o presupunere pentru ca "celalalt" jucator nu poate sa ma omoare o runda din 20 pentru ca primesc "info".... e clar. ( Nu scapa DRY din 1/2 tap)
PS. pe data de 5 am jucat aproape toata ziua pe sv, daca v-ati putea uita la ce scoruri am avut inseamna ca singur am primit "info" toata ziua de la echipa adversa.
APP, la punctul doi era invers, eram la CT nu la Tero, la tero nu am apucat sa joc prea mult(cred ca nici prima runda nu am apucat sa o termin) pentru ca mi-ai dat ban... in timp ce incercam sa o conving pe DRY ca nu ne-am dat info...asta ca idee.
In loc sa stau sa ma relaxez pe sv dupa 12 ore de munca stauuu aiurea pe aici.
Seara buna.
Avatar utilizator

doR!nescu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 464
Membru din: Mar Apr 13, 2021 9:12 pm
2
Localitate: Undeva prin Romania
Qatar
Loading…

Re: Reclamatie Admin CRY

Haideti sa concluzionam.
De data aceasta sa zicem ca este o culpa comuna.
Tu Smasher troll si poate info.
Cry, la motivul ban-ului este : ce amuzant esti. (acesta nu este motiv de ban).
Simt aici ca este un fel de rafuiala din partea ambelor parti (sper sa ma insel). Recomand sa va rezolvati problemele, (daca sunt), ori sa va evitati.
Sunteti 2 persoane adulte si sunt sigur ca veti reusi sa treceti cu bine peste aceste "neintelegeri".
Prin urmare rog sa tineti cont de sfatul meu si voi inchide aceasta reclamatie.
Imagine
Fortza RAPID!
Încuiat