Pagina 1 din 1

reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:37 am
de vld
Server-ul pe care a fost incidentul:csgo para
Nickname-ul tau:xantares
Nickname-ul adminului reclamat:eme
Data si ora:3:24 ,19.09
Motiv:greefing


Recunosc am tras in el cateva gloante ,dar am tras la misto eram putini jucatori pe sv ,am tras mai mult in gluma
si da ban ul meu este fondat ,dar mi sa parut ciudat ca se crede superior playerilor.

dovada :https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 2864853131
Eu cu un prieten ne bateam mai mult 1v1 ,la momentul in care a intrat eme .
Primesc eu ban dupa ce am tras 5 gloante in el , dupa care vad ca prietenul meu -respectiv bmw primeste ban pe acelasi motiv ,timp in care el nu facut deloc grief ,efectiv era pe spectator... nu stiu ce sa zic.

Re: reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:43 am
de emenkay
Poftim? Prietenul tau nu era la spectator :))))
Intre timp am si dovezi:




Ora 22:39:
https://media.discordapp.net/attachment ... nknown.png
https://media.discordapp.net/attachment ... nknown.png

Pe langa trasul in jucatori de la prietenul tau si info la greu, mai ales cand astepta sa te bati cu teammate-ul lui la 2v1....
Sincer, am fost indulgent si am scurtat "pedeapsa". Spor!

Re: reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:44 am
de vld
ala sunt eu care am tras in tine , efectiv sunt 3 gloante ,nu el a tras =)

Re: reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:45 am
de vld
cat despre info ce zici tu ,nu am dat sau primit absolut deloc ,nu stiu de unde iti vine ,am 3.5k ore stiu sa joc binisor ,nu iti face griji ,te pupa vld, una e sa stam ts/ds sa vb sa facem caterinca ,alta e cand dai info .

Re: reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:46 am
de emenkay
Nu vorbesc de acest incident, vorbesc de toata seara. Intreb 4-5 jucatori care au fost activ astazi si toti o sa zica acelasi lucru. ErTX, znk, el chapo, dragos, etc...

Re: reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:46 am
de emenkay

Re: reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:48 am
de vld
Deci practic ce vrei sa spui e ca ii dai acum din senin ban lui ,pentru ca a zis mid ? acum 10 ore ? si ii dai ban 2 zile?
Am inteles!
Eu care credeam ca te au chemat niste prieteni de ai tai acum , sa se planga si tu ai venit hop, dar e ok , se inteleg faptele intre prieteni ,banuiesc.

Re: reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:50 am
de emenkay
Da, plus team shooting, team flashing, spam info. In plus, este un ban temporar. Noapte faina.

Re: reclamatie eme

Scris: Lun Sep 19, 2022 12:55 am
de vld
Seara faina frate,respect kendama ! next sa ne dai permanent poate ne invatam minte , ca doar noi am tras 1 in altu pe sv .

Re: reclamatie eme

Scris: Mar Sep 20, 2022 2:20 am
de emenkay
Cerere închisă. VIP dezactivat la votul TOP STAFF pentru abuz și griefing masiv.