ImagineImagine

reclamatie don parako

Avatar utilizator

Topic author
vld
Helper
Helper
Mesaje: 19
Membru din: Mar Sep 07, 2021 5:33 pm
2
Japan
Loading…

reclamatie don parako

Server-ul pe care a fost incidentul:csgo.parabestial
Nickname-ul tau:vld
Nickname-ul adminului reclamat:don parako
Data si ora:08-29-22 12:20
Motiv:abuz vip?
n am idee cu ce am abuzat si l am intrebat ,la care acesta mi a raspuns cu ban direct ,fara sa imi explice cu ce am gresit in cauza .


Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 587
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: reclamatie don parako

uite aici dovezi pt silence si odata ce ti am dat silence nu mai ai voie sa scrii pe chat si stii prea bine asta, te ai dat drept admin, l ai injurat pe valeanta, obligai jucatorii sa joace cu ce arma voiai tu si dupa ii injurai.;
Ultima oară modificat Lun Aug 29, 2022 3:34 pm de către DonParako, modificat de 2 ori în total.
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

Minato
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 152
Membru din: Lun Feb 15, 2021 9:34 pm
3
Romania
Loading…

Re: reclamatie don parako

contra!


The King Minato
Avatar utilizator

Topic author
vld
Helper
Helper
Mesaje: 19
Membru din: Mar Sep 07, 2021 5:33 pm
2
Japan
Loading…

Re: reclamatie don parako

stiam ca daca primesc gag n am voie sa scriu.... defapt nu e vorba ca n am voie ,nici nu pot sa scriu =))) nu stiu de ce nu mi ai dat gag si te agiti aiurea atat ,cu ban uri aruncate aiurea ...am mai primit gag si n am putut sa scriu, pt cultura ta generala...
Avatar utilizator

Topic author
vld
Helper
Helper
Mesaje: 19
Membru din: Mar Sep 07, 2021 5:33 pm
2
Japan
Loading…

Re: reclamatie don parako

+ ca l am injurat pe ala de juca cu coduri andrei ala ,care urmator a si luat ban de la consola ptr bhop =) l am amenintat ca sa opreasca codu..
Avatar utilizator

Dragoslectura
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 186
Membru din: Lun Sep 20, 2021 4:11 pm
2
Romania

Re: reclamatie don parako

Contra!
DRAGOS UPSS :D
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 587
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: reclamatie don parako

??????vld scrie: Lun Aug 29, 2022 3:33 pm + ca l am injurat pe ala de juca cu coduri andrei ala ,care urmator a si luat ban de la consola ptr bhop =) l am amenintat ca sa opreasca codu..
eu i am dat ban lui andrei si nu conteaza, trebuie sa pastrezi un limbaj adecvat, nu sa injuri daca are coduri, il raportezi si astepti, nu iti faci legea pe server ca asa vrei tu.
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

Topic author
vld
Helper
Helper
Mesaje: 19
Membru din: Mar Sep 07, 2021 5:33 pm
2
Japan
Loading…

Re: reclamatie don parako


ai link ul mai sus cu dovada ca a luat ban , am facut asta deoarce adminii nu iau masuri cu codatii ,si nu o data de mai multe ori ,doar eu stiu cati codati au fost banati din cauza mea..
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 587
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: reclamatie don parako

??????vld scrie: Lun Aug 29, 2022 3:35 pm
ai link ul mai sus cu dovada ca a luat ban , am facut asta deoarce adminii nu iau masuri cu codatii ,si nu o data de mai multe ori ,doar eu stiu cati codati au fost banati din cauza mea..
chiar daca e codat, nu ai niciun drept sa il injuri sau sa te dai drept admin.
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

emenkay
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 555
Membru din: Dum Iun 27, 2021 10:55 am
2
Localitate: Keflavik
Iceland

Re: reclamatie don parako

Hai sa îți citesc puțin din regulament.

Regula 25. Folosirea numelui sau impersonarea de: Helper, Admin, Moderator, Owner, Co-Fondator, fara a face parte din staff, se pedepseste cu remove vip free (unde este cazul) si banarea jucatorului in cauza cu 24-48h.

Regula 6. Comenzile de administrare se folosesc numai in urmatoarele situatii:
- 10/20/30 de minute ban pentru jucatorii care fac abuz in mod repetat si au imunitate la gag/silence, (atentie, înainte ii avertizați ca sunt pasibili de ban)

Sa nu spunem de limbajul tău cetățenesc, un model tuturor. 2 ore este o perioada modesta pentru cum te-ai comportat, nu este prima data.
Încuiat