ImagineImagine

Reclamatie anto

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
vld
Helper
Helper
Mesaje: 19
Membru din: Mar Sep 07, 2021 5:33 pm
2
Japan
Loading…

Reclamatie anto

Server-ul pe care a fost incidentul:csgo.para
Nickname-ul tau:vldROCKSTAR
Nickname-ul adminului reclamat:anto
Data si ora:14:15
Motiv:mi a dat ban degeaba
eram pe sv ,si la echipa adversa era un codat , l am lasat sa ne bata pana intr un punct cand mi a picat fisa ,si am injurat codatul de mama, codatul a zis ca el nu joaca cu cod ( 40 de ore ,ii sarea tinta de pe un om pe altul), am primit mute ,si am inceput sa vb pe voice despre mut (atentie sa vb , nu am injurat adminul sau ceva) ,dupa care vad ca se muta la mine in echipa si incepe sa imi faca morala , ca nu am voie sa injur si etc ( eu deja luasem mute,deci nu ii vad rostul),eu i am zis ca am inteles si ca o sa il pun pe mute , asta am si facut ,dupa care a urmat imediat ban-ul.
Tot sv era de fata ,fix asa i am spus .
Doresc unban si demote de la admin ,din motive de incapabilitate ,multumesc!


Avatar utilizator

Anto11
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 43
Membru din: Sâm Apr 02, 2022 12:26 pm
1

Re: Reclamatie anto

Nu vad rostul reclamatiei tale, ti-am atras atentia sa nu mai tragi cu pistolul la runda de cutite si nu e prima data, aseara ti am dat slay pentru asta si m-ai injurat dar te-am iertat, ai vip free si ai un comportament de prost gust, eu cand iti explic tu faci arogante si zici "nu vreau sa te ascult, te pun pe mute"
Si nu baga scuza ca ai injurat codatul pentru ca stim bine ca ai injurat pe stroe ca te-a omorat.. si apropo, nu eram pe server ca sa ma tragi la raspundere ca nu ii dau ban , doar ce am intrat si nu aveam demo
vtm Andreea❤️
Avatar utilizator

Anto11
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 43
Membru din: Sâm Apr 02, 2022 12:26 pm
1

Re: Reclamatie anto

Nu vad rostul reclamatiei tale, ti-am atras atentia sa nu mai tragi cu pistolul la runda de cutite si nu e prima data, aseara ti am dat slay pentru asta si m-ai injurat dar te-am iertat, ai vip free si ai un comportament de prost gust, eu cand iti explic tu faci arogante si zici "nu vreau sa te ascult, te pun pe mute"
Si nu baga scuza ca ai injurat codatul pentru ca stim bine ca ai injurat pe stroe ca te-a omorat.. si apropo, nu eram pe server ca sa ma tragi la raspundere ca nu ii dau ban , doar ce am intrat si nu aveam demo


Ti-am dat ban doua ore pentru necooperare si sa zici mersi ca te-am iertat de multe ori cand m-ai injurat, iti promit ca asta e ultima data!
vtm Andreea❤️
Avatar utilizator

Topic author
vld
Helper
Helper
Mesaje: 19
Membru din: Mar Sep 07, 2021 5:33 pm
2
Japan
Loading…

Re: Reclamatie anto

Nu inteleg despre ce stroe vorbesti ,=))) vad ca incerci sa scoti ceva , da nu iti merge .
Avatar utilizator

emenkay
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 555
Membru din: Dum Iun 27, 2021 10:55 am
2
Localitate: Keflavik
Iceland

Re: Reclamatie anto

Salut! Exista vreo posibilitate de a trimite niste dovezi? Multumesc.
Avatar utilizator

emenkay
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 555
Membru din: Dum Iun 27, 2021 10:55 am
2
Localitate: Keflavik
Iceland

Re: Reclamatie anto

Reclamație închisă.

Motiv: Neclaritate și dovezi inexistente
Încuiat