ImagineImagine

Reclamatie staff --aleX

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
TITINEL
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 10
Membru din: Mar Ian 11, 2022 9:20 pm
2
Localitate: Romania
Romania
Loading…

Reclamatie staff --aleX

Server-ul pe care a fost incidentul: Discord/csgo.parabestial.ro
Nickname-ul tau: OGEASTBULL pe discord si Delicioz pe csgo.parabestial.ro
Nickname-ul adminului reclamat: --aleX
Data si ora: 23:25
Motiv:Mi-a acordat ban pe server pe motiv ca nu vreau sa imi faca verificare de cheaturi, dupa care i am spus ca vreau sa imi faca verificare, am facut partajare si pe langa el ce nu mi se pare mie normal au mai intrat 3-4 prietenii de ai lui si au inceput sa ma injure, si in primul rand ma jigneau ca sunt moldovean prost, ca nu suporta moldovenii, si asta nu avea nicio treaba cu verificarea de cheats, nu ma puteam intelege deloc, am intrat in istoric, in shell:recent, downloads, documents, in folder la csgo, nu au gasit nimic, si deodata ma trezesc ca am primit kick sau ban pe server-ul de discord pe motiv, ca nu ma suporta prietenii lui ca sunt eu moldovean...Daca o sa existe asa staff in familia parabestial sa stiti ca o sa va pierdeti playeri, imi pare rau pentru voi, dar nu stiti sa alegeti un om responsabil si cu capul pe umeri.


Cu stima si respect de la TITINEL !
I became Global Elite on the AWP.PARABESTIAL.RO server, let's play on the server too!
Avatar utilizator

Alexutzz
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 114
Membru din: Mie Aug 12, 2020 3:25 pm
3
Romania

Re: Reclamatie staff --aleX

1. Nu inteleg la ce te referi prin nu am coduri in timp ce in shell:recent era plin de arhive de la cheaturi
2. Nimeni nu a avut nimic cu tine doar ca cel care a inceput sa vorbeasca mai urat nu era in staff si a inceput sa se enerveze cand te-ai chinuit sa scrii cuvantul "recent" timp de 2 minute si nici tu nu ai avut un comportament adecvat
Seara buna!
:D
Avatar utilizator

Topic author
TITINEL
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 10
Membru din: Mar Ian 11, 2022 9:20 pm
2
Localitate: Romania
Romania
Loading…

Re: Reclamatie staff --aleX

Imi pare rau sa iti spun dar prin ce te referi comportament adecvat ca eu tipam pur si simplu sa imi spuneti ce sa scriu din toti prietenii tai vorbeau unii peste altii, si la o verificare trebuie sa fie privata, si cand va intrebam ce sa scriu imi spuneati doar injuraturi, si nu mai exagera 2minute te rog frumos, ca asta sa intamplat in maxim 30 de secunde din cauza prietenilor tai care ma injurau si nu stiau sa vorbeasca, se cred degeaba superiori, ti am intrat in toate folderele pe care mi ai spus, si erau niste foldere de la San Andreas Multiplayer, dar voi nu intelegeti, cand am intrat intr-un folder unde am jocuri ati inceput sa ma injurati ca ma joc Metin2...Sunteti niste copii fara bun simt si foarte nesimtiti, imi pare foarte rau ca spun asta, dar mami si cu tati se pare ca nu prea v-a pus la punct cand erati mici si acum credeti ca tot ce zboara se mananca!
Cu stima si respect de la TITINEL !
I became Global Elite on the AWP.PARABESTIAL.RO server, let's play on the server too!
Avatar utilizator

doR!nescu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 464
Membru din: Mar Apr 13, 2021 9:12 pm
2
Localitate: Undeva prin Romania
Qatar
Loading…

Re: Reclamatie staff --aleX

Adminul in cauza a fost avertizat/anuntat ca pe viitor astfel de incidente sa nu mai aiba loc.
Cerere inchisa.
Imagine
Fortza RAPID!
Încuiat