ImagineImagine

Cerere Unban-LegioN

Avatar utilizator

Topic author
LegioN
Admin
Admin
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 28, 2021 9:37 am
3
Localitate: Oradea
Romania

Cerere Unban-LegioN

Nickname-ul tau: LegioN
Nickname-ul adminului care te-a banat: doR!nescu
Nume server/ip: CSGO.PARABESTIAL.RO
Data si ora: 04-24-22 21:22
SteamID-ul tau: STEAM_1:0:653469745
Dovada:


Salut! Mi-am luat initial un ban de 30 de minute pentru ”retry” chiar daca eu am iesit din joc si am intrat inapoi.
Dupa aceea l-am contactat personal ”doR!nescu” si i-am recomandat o pereche de rami si un m2 pentru o viteza mai buna a pc-ul dânsului, deoarece el credea ca am dat retry in consola.
Practic mi am luat ban pentru ceva ce nu am facut.
Seara faina!


Avatar utilizator

Georgica
Admin
Admin
Mesaje: 239
Membru din: Vin Ian 28, 2022 6:29 pm
2
Localitate: bucuresti
Contact:
Romania

Re: Cerere Unban-LegioN

Contra!
am tras.. am dat pe langa cap
Avatar utilizator

Hyper
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 51
Membru din: Sâm Mar 26, 2022 11:09 pm
2
Romania

Re: Cerere Unban-LegioN

Contra!
waste of time
Avatar utilizator

Minato
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 152
Membru din: Lun Feb 15, 2021 9:34 pm
3
Romania
Loading…

Re: Cerere Unban-LegioN

Contra!


The King Minato
Avatar utilizator

Anto11
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 43
Membru din: Sâm Apr 02, 2022 12:26 pm
1

Re: Cerere Unban-LegioN

Contra!
vtm Andreea❤️
Avatar utilizator

Dragoslectura
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 186
Membru din: Lun Sep 20, 2021 4:11 pm
2
Romania

Re: Cerere Unban-LegioN

Contra!
DRAGOS UPSS :D
Avatar utilizator

doR!nescu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 464
Membru din: Mar Apr 13, 2021 9:12 pm
2
Localitate: Undeva prin Romania
Qatar
Loading…

Re: Cerere Unban-LegioN

In cazul tau ti-am explicat si pe discord cum sta treaba, dar explicam si aici.
Se pare ca nu intelegi definitia de "retry". Explicam: cand primesti mute/gag si tu iesi dupa joc, indiferent cum o faci si apoi intri din nou, se numeste retry dupa gag/mute si se sanctioneaza cu ban 30 minute.
Tie nu ti-a picat bine aceasta sanctiune si ai inceput sa faci valuri pe discord cu recomandari de diverse piese, sa-mi cumpar niste rami ca am doar 2gb rami si ma baga greu in cs.
LegioN — Yesterday at 9:44 PM
nu am dat retry
[9:44 PM]
lol
[9:45 PM]
am dat retry? imi pare rau daca ai 2gb ram si nu te baga pe cs rapid
[9:45 PM]
nu e problema mea
Apoi te-ai legat de staff ca suntem incapabili, exprimat in mod indirect: "sa nu mai zici data viitoare cand zic de staff-ul de pe Para ca e varza ca de ce zic asta :)) (nu ii includ pe toti) doar majoritatea"
Nu uita ca nu este prima data cand te legi de staff..
Dupa circul facut pe discord, mi-ai venit in dm cu diverse texte si link-uri pentru recomandarile de piese (ai incercat si pe chat/discord, doar ca nu ai reusit).
Cum poti sa cataloghezi aceste actiuni ale tale? Crezi tu ca am nevoie de recomandarile tale?
Practic dupa toxicitate pe server, ai continuat cu toxicitate accentuata pe discord si in privatul meu.
Cum ai fi vrut sa actionez, sa te feliciti si sa te pup in frunte?
De fiecare data, noi acest staff "varza" suntem vinovati, tu esti cel mai corect.
Astazi cand ai vazut ban-ul in source, iar mi-ai venit in privat in modul tau caracteristic de superioritate si mi-ai zis ca ar trebui sa fiu un exemplu pentru server si sa nu ma oftic, in schimb ai constientizat greseala si ai cautat sa transformi aroganta in ceva care sa para ca si o recomandare necesara si nu ar trebui sa ma oftic: "ai o varsta destul de inaintata, nu ar trebui cumva sa fii un exemplu pentru server? daca tot serverul ar fi un server atat de ”ofticat” ca si tine... Crede-ma ar fi 0 playeri pe el. Pentru un ”bravo,bravo” nu cred ca e cazul sa suferim. Acum fiecare face ce vrea, nu e probelma mea."
Aici te asigur ca din nou te inseli, sunt printre cei mai pasnici jucatori intalniti vreodata (nu pot zice oameni pentru ca nu ne-am intalnit), eu tin la fiecare jucator/persoana din comunitate si ii consider pe toti egali, chiar daca sunt simpli jucatori, gradati, vip-uri, am ajutat si voi ajuta cu placere pe oricine ma solicita. Mereu merg pe premiza ca daca nu ar fi playeri pe server, nici noi nu am fi aici sa moderam.
Puteam sa-ti inchid cererea din prima, dar nu am facut acest lucru, am lasat deschisa cererea ta, sa-ti demonstrez ca nu ai avut dreptate in tot acest circ facut si poate ca o lectie pentru viitor.
Seara buna!
Imagine
Fortza RAPID!
Avatar utilizator

.thegunfire.
Mesaje: 182
Membru din: Dum Apr 25, 2021 7:32 pm
2
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Cerere Unban-LegioN

Contra!
Imagine
Avatar utilizator

Vidrut
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 264
Membru din: Joi Aug 12, 2021 5:59 pm
2
Localitate: Suceava
Romania

Re: Cerere Unban-LegioN

Contra
Avatar utilizator

DaNNNy25
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 300
Membru din: Dum Iun 13, 2021 7:57 pm
2
Romania

Re: Cerere Unban-LegioN

Contra!
Încuiat