Pagina 1 din 2

Cerere admin din nou

Scris: Mar Iul 30, 2019 10:57 pm
de iAmToNNNy
.

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mar Iul 30, 2019 10:58 pm
de iAmToNNNy
Si aveam si vip

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mie Iul 31, 2019 7:22 am
de Hunter
VAC BAN nu este demn pentru un admin. CONTRA!

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mie Iul 31, 2019 8:40 am
de KeepYourSoul
Îmi pare rău, CONTRA, ai avut 2 ore pe sv și ti au acceptat cererea fiindcă era nevoie de tine, tu trebuia sa scapi de cheateri nu sa devii unul.

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mie Iul 31, 2019 9:47 am
de iAmToNNNy
Eram aproape de 10 ore bossilor

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mie Iul 31, 2019 10:11 am
de KeepYourSoul
Nu știu dacă contează prea mult, dar ai primit grad când ai avut vreo 3 ore, în afara de asta nu ai putut rezista tentației de a juca cu Cheat, poate nu vei rezista tentației de a face și alte greșeli, nu știu ce sa zic, asta suna cam Admin cu Cheaturi...
Adică tu știi ca ai Admin pe un servar dar iti permiți sa joci cu coduri? Nu am înțeles...

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mie Iul 31, 2019 10:23 am
de iAmToNNNy
Am jucat cu cod doar pe compe, pentru ca m a chemat un prieten si a zis hai ba sa ne bagam coduri, eu pe server n am abuzat niciodata de comenzi cat nici cheaturi, mai ales cheaturi, asta este am zis ca imi asum tot, astept raspunsul lui Para sau Sniper, toti gresim, toti avem a doua sansa. Ba chiar mai mult mi am luat lectia ca sunt pe cale de a pierde o mare sansa de a avea admin, nu ca n am mai fost dar deja mi am facut prieteni pe sv, care ma respecta, si ma ajuta in cautarea codatilor, toti au discordul meu si ma cheama cand este nevoie.

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mie Iul 31, 2019 10:35 am
de forzennn
contra

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mie Iul 31, 2019 11:46 am
de iAmToNNNy
Astept raspunsul ownerilor, ei iau decizia.

Re: Cerere admin din nou

Scris: Mie Iul 31, 2019 12:35 pm
de cata
contra