ImagineImagineImagine

Cerere unban - pentru vodavodaa

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
OrosanJr
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 29, 2021 8:37 pm
2
Romania

Cerere unban - pentru vodavodaa

Nickname-ul tau: In joc OrosanJr, in viata de zi cu zi ma numesc Orosan Cristian. Ca sa ne cunoastem putin am 19 ani si sunt din Medias Jud. Sibiu, la momentul actual sunt student la Universitatea Transilvania Brasov, cu domiciliul actual tot in Brasov. Fac aceasta cerere pentru fratele meu, acesta a inceput sa joace recent CSGO. Un membru al staffului, nu stiu pe ce dovada, i-a dat ban pentru wallhack. Probabil vazand ca este cont nou a sarit direct la concluzia ca joaca cu hack fara sa stea sa analizeze cum joaca. Acesta nu a primit nici un tip de info din partea mea (Eu stau in brasov, el in medias). Nu folosim discord pentru ca el s-a mutat recent la bloc si nu are wifi, juca pe hostspot si nu folosea discord sa nu aiva ping pe CS. Multumesc pentru timpul acordat si intelegere!! Sper sa se rezolve problema si sa nu fie complicatii.

Nickname-ul adminului care te-a banat: ERC

Nume server/ip: Parabestial (ip: csgo.parabestial.ro)

Data si ora: Intre orele 20:00-21:00 Nu mai stim exact minutul.

SteamID-ul tau: ✪OrosanJr Link profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198404017850/
SteamID-ul fratelui meu: vdavodaa Link profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199212637919/
(El si-a pus profilul public, am observat ca nu se pot vedea informatii despre cate ore a jucat unele jocuri. Acest lucru se datoraza faptului ca, contul este nou si nu sunt pusi pe el bani sa i se fi deblocat de steam etc. "sper ca a-ti inteles ce am vrut sa zic")

Dovada:
Nu am reusit sa fac un print screen cu numele adminului care i-a dat ban deoarece, totul s-a intamplat la sfarsit de meci.


Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Cerere unban - pentru vodavodaa

Contra!
1. Ban-ul a fost dat conform regulamentului
2. Am acordat ban-ul pe la jumătatea match-ului, nu la sfârşit, cum ai menționat tu.
3. Ai fost foarte nerespectuos față de mine, cu texte de genul: "Incapabil staff pe aici; Să văd cum rezolv cu cererea pe forum, că vă că nu se poate cu ăştia" etc.", pentru că am refuzat să îi dau unban, fără o cerere pe forum sau chiar un ticket pe discord.
4. Nu ai cum să ştii dacă joacă sau nu cu coduri dacă eşti la kilometrii distanță de fratele tău, ştiu exact ce am văzut.
5. Ban fără să îl analizez? Am aşteptat 10 runde, dintre care în 5 l-am văzut pe GOTV Replay cum pune ținta pe om, prin perete, chiar şi trăgea, înainte să îşi dea seama că acolo este un perete prin care nu se poate trage.
Avatar utilizator

Topic author
OrosanJr
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 29, 2021 8:37 pm
2
Romania

Re: Cerere unban - pentru vodavodaa

Ai putea sa imi prezinti dovezile terog?
Doresc sa vad si eu ce ai vazut pe GOTV Replay in acele 5 runde.

PS: Am spus ce am spus deoarece nu mai spunea nimeni nimic si eram putin frustrat din cauza a ceea ce s-a intamplat..
Daca este nevoie sa imi cer iertare o voi face. Nu sunt toxic si nu caut cearta. Tot ce imi doresc e sa primmeasca fratele meu unban..
Daca in final chiar nu e posibil, imi voi cere iertare si pentru deranj... Rog sa nu imi asociati comportamentul meu cu unul necivilizat.
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Cerere unban - pentru vodavodaa

Ai verificat regulamentul? Nu este nevoie de dovadă pentru conturile noi, mai ales cele suspecte.
Avatar utilizator

Topic author
OrosanJr
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 29, 2021 8:37 pm
2
Romania

Re: Cerere unban - pentru vodavodaa

Ok.
Imi cer scuze pentru deranj si discomfort! Weekend frumos!
Avatar utilizator

DaNNNy25
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 300
Membru din: Dum Iun 13, 2021 7:57 pm
2
Romania

Re: Cerere unban - pentru vodavodaa

Contra total!
Avatar utilizator

doR!nescu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 464
Membru din: Mar Apr 13, 2021 9:12 pm
3
Localitate: Undeva prin Romania
Qatar
Loading…

Re: Cerere unban - pentru vodavodaa

Cerere respinsa!
Imagine
Fortza RAPID!
Încuiat