ImagineImagine

Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

Avatar utilizator

Topic author
taZ
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 31
Membru din: Lun Mar 29, 2021 11:09 pm
3
Aruba

Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

De ce sa fie adaugat(cu ce ajuta serverul): Cu renuntarea la banurile existente, cred ca am putea repopula serverul.
Detalii(optional): Multe banuri au fost date fara niciun motiv, iar player base-ul serverului a scazut enorm. Tin minte cand am inceput sa joc, era full efectiv toata ziua.

Asa ca, hai sa le mai dam o sansa, si sa-i pedepsim doar daca avem vreo dovada clara de cheat si etc.

Vote PRO! Let`s get this party started again!


Avatar utilizator

CORPSE
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 313
Membru din: Joi Noi 12, 2020 1:13 pm
3
Romania

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

Mi se pare o idee buna, PRO!
Alexxx :ugeek:
Avatar utilizator

IamKulkat
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 227
Membru din: Vin Ian 08, 2021 11:50 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

Pro!
Yo here it`s kulkat :twisted:
Avatar utilizator

Edward-
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 39
Membru din: Dum Mai 30, 2021 9:39 pm
2
Virgin Islands (USA)

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

Pro!
Pocaieste te fiule <3
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1157
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

Salut! As vrea sa imi dau si eu cu parerea, chiar daca nu va avea un efect foarte mare la decizia finala. Din cauza faptului ca staff-ul in perioada asta nu va putea face fata la toti codatii si persoanele toxice care vor reveni pe server, ar fi o decizie foarte proasta debanarea acestora.(6100+ persoane banate). Sunt multe persoane care poarta pica pe comunitate, banate. Daca acestea vor fi debanate, vor face tot posibilul sa distruga serverul prin cheating, toxicitate etc.
Avatar utilizator

ScreaM
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 228
Membru din: Lun Iul 05, 2021 3:31 pm
2
Localitate: Bacau
Romania

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

PRO
Avatar utilizator

Topic author
taZ
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 31
Membru din: Lun Mar 29, 2021 11:09 pm
3
Aruba

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

Mitică scrie: Mie Aug 25, 2021 7:58 pm Salut! As vrea sa imi dau si eu cu parerea, chiar daca nu va avea un efect foarte mare la decizia finala. Din cauza faptului ca staff-ul in perioada asta nu va putea face fata la toti codatii si persoanele toxice care vor reveni pe server, ar fi o decizie foarte proasta debanarea acestora.(6100+ persoane banate). Sunt multe persoane care poarta pica pe comunitate, banate. Daca acestea vor fi debanate, vor face tot posibilul sa distruga serverul prin cheating, toxicitate etc.
E un punct de vedere foarte bun, dar sunt destui admini activi, si ii vad foarte des pe server, putem rezolva aceste persoane foarte rapid daca va trebui.
Pentru viitoarele banuri avem clientul anti cheat, isi face treaba nu pot sa zic ca nu, iar pentru restu ar trebui ban + dovada clara, nu ca e suspect.

Party bun fara party poopers nu exista, dar ii amendam cu prima ocazie.
Avatar utilizator

doR!nescu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 464
Membru din: Mar Apr 13, 2021 9:12 pm
3
Localitate: Undeva prin Romania
Qatar
Loading…

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

PRO!
Imagine
Fortza RAPID!
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 591
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

Pro la ban urile de Limbaj staff, toxicitate, etc, nu cheating, odata ce ai jucat cu cheat, parerea mea e ca nu meriti a 2 a sansa!
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 591
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Propounere - CSGO - Stergere ban-uri

taZ scrie: Mie Aug 25, 2021 8:02 pm
Mitică scrie: Mie Aug 25, 2021 7:58 pm Salut! As vrea sa imi dau si eu cu parerea, chiar daca nu va avea un efect foarte mare la decizia finala. Din cauza faptului ca staff-ul in perioada asta nu va putea face fata la toti codatii si persoanele toxice care vor reveni pe server, ar fi o decizie foarte proasta debanarea acestora.(6100+ persoane banate). Sunt multe persoane care poarta pica pe comunitate, banate. Daca acestea vor fi debanate, vor face tot posibilul sa distruga serverul prin cheating, toxicitate etc.
E un punct de vedere foarte bun, dar sunt destui admini activi, si ii vad foarte des pe server, putem rezolva aceste persoane foarte rapid daca va trebui.
Pentru viitoarele banuri avem clientul anti cheat, isi face treaba nu pot sa zic ca nu, iar pentru restu ar trebui ban + dovada clara, nu ca e suspect.

Party bun fara party poopers nu exista, dar ii amendam cu prima ocazie.
AntiCheat-ul nu baneaza jucatorii care au cheat uri dar ascund foarte bine, el baneaza in mare parte jucatorii care sau cu spinbot/semi-rage.
Forta UTA Arad
Imagine
Încuiat