ImagineImagine

Reclamatie dany_

Avatar utilizator

Topic author
UnReal
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Dum Aug 08, 2021 10:48 pm
2
Romania
Loading…

Reclamatie dany_

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO.PARABESTIAL.RO
Nickname-ul tau: UnReal
Nickname-ul adminului reclamat: dany_
Data si ora: intervalul orar 15:10/15:30 / 15.08.2021
Motiv: Nu acorda atentie chat-ului si la ce se intampla pe server. El fiind la TT iar eu la CT la mine in echipa fiind jucatorul cu numele " Cotets " care din senin s-a apucat sa ne injure pe toti ca la usa cortului la microfon . A iesit 5 min iar dupa a revenit si la fel a inceput sa injure . I-am atras atentia odata lui dany_ pe u@ cu 3-4 mesaje dar nu s-a intamplat nimic.. cand i-am spus a zis ca nu a vazut si sa-i povestesc ce s-a intamplat ca sa-l penalizeze cand reintra. Dupa ce a intrat a doua oara a fost aceeasi chestie, nu s-a uitat cand i-am scris pe u@ si nu s-a rezolvat nimic, ala taca taca la microfon iar dany_ isi vedea de joc linistit + alt incident de astazi in care jucatorii erau toxici si se injurau pe chat dar nu a fost penalizat nimeni . ( Mentionez ca dany_ era pe server si singurul lucru a fost sa dea un mesaj cu /msay sa termine baietii ca nu o sa ii penalizeze sau ceva de genu ) .
Videoclipul urmator v-a fi din partea a doua cand s-a reintors Cotets, cu prima parte n-am apucat sa filmez. [ https://we.tl/t-72bE6Gytcb ]


Imagine
Avatar utilizator

emenkay
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 555
Membru din: Dum Iun 27, 2021 10:55 am
2
Localitate: Keflavik
Iceland

Re: Reclamatie dany_

Poti sa ii dai Upload la video pe youtube/ streamable ? Mersi mult.
Avatar utilizator

Topic author
UnReal
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Dum Aug 08, 2021 10:48 pm
2
Romania
Loading…

Re: Reclamatie dany_

Pe Youtube mi-l baga in 360p am incercat sa-l editez da nu ma pricep ;D dureaza cel mult 10 miin sa se descarce, are 1.7GB .
Nu scrie nicaieri ca trebuie incarcate dovezile/videoclipurile pe anumite site-uri ;D asa ca te multumesti cu ce primesti, nu vad care este problema .
Ultima oară modificat Dum Aug 15, 2021 5:05 pm de către UnReal, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator

emenkay
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 555
Membru din: Dum Iun 27, 2021 10:55 am
2
Localitate: Keflavik
Iceland

Re: Reclamatie dany_

il tine in 360p cat se incarca video-ul pe youtube, apoi il baga in rezolutia nativa. O sa verific videoclip-ul.
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 587
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Reclamatie dany_

Dupa cum ai explicat tu, el era la tero si tu la ct, daca ala injura pe voice chat, nu avea cum sa auda ce se vorbeste la echipa adversa.
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

Topic author
UnReal
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Dum Aug 08, 2021 10:48 pm
2
Romania
Loading…

Re: Reclamatie dany_

:) dupa cum nu prea bine ai citit tu, am zis ca am dat mesaje pe u@ de 2 ori cate 3 mesaje ;D la un interval de 5-10 min .
Imagine
Avatar utilizator

emenkay
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 555
Membru din: Dum Iun 27, 2021 10:55 am
2
Localitate: Keflavik
Iceland

Re: Reclamatie dany_

Dany ar fi putut fi AFK, nu judec pe nimeni. Cat despre baiatul ala, urmatoarea data o sa primeasca ban.
Avatar utilizator

Topic author
UnReal
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Dum Aug 08, 2021 10:48 pm
2
Romania
Loading…

Re: Reclamatie dany_

What ?? ;DDDD se vede pe video ca joaca .. cand e omorat de altii .
Apropo :
Mersi pentru informatia cu rezolutia pt youtube ;D
Imagine
Avatar utilizator

SIC
Membru
Membru
Mesaje: 374
Membru din: Joi Ian 28, 2021 1:39 pm
3

Re: Reclamatie dany_

Helperul in cauza l-a sanctionat cu 30 de minute in urma pe cotets,doavada mai jos :


Din start poti sa iti dai seama ca nu te-a ignorat cu intentie,probabil nu a observat ce ai scris sau facea altceva. Asta nu este un motiv pentru a face reclamatie cuiva. Ca helper nu esti atent doar pe chat. In urma videoclipului tau jucatorul cotets o sa fie sanctionat cu ban.
Avatar utilizator

doR!nescu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 464
Membru din: Mar Apr 13, 2021 9:12 pm
2
Localitate: Undeva prin Romania
Qatar
Loading…

Re: Reclamatie dany_

Salut.
Speța respectiva nu o cunosc dar despre jucatirul "cotets" confirm faptul ca injura pe server si pe mine m-a facut de troaca porcilor 🙈
Imagine
Fortza RAPID!
Încuiat