ImagineImagine

Reclamatie SIC

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
UnReal
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Dum Aug 08, 2021 10:48 pm
2
Romania
Loading…

Reclamatie SIC

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO.PARABESTIAL.RO
Nickname-ul tau: UnReal
Nickname-ul adminului reclamat: SIC
Data si ora: 08-08-21 22:13
Motiv: Ban 120 min pe motiv " TOXIC " doar pentru ca il faceam pe un amic slab in joc :) gen asa ne vorbim noi ( cf slabule/esti slab etc. ) si cred ca odata am zis " Alt slab " ori " Si asta e slab " cu referinta la adminul SIC ceea ce nu am facut din rea intentie ori ca nu-l suport ci la amuzament . Eu nu trebuia sa iau ban 2 ore pentru aia ci trebuia sa iau gag vreo 10 min ( sau chiar nu trebuia sa fiu penalizat deloc pentru ca nu eram toxic ci doar eram super hype aseara si mna ;D intelegeti voi ) . Nu cer vreo penalizare, poate avea o pasa mai proasta aseara si s-a suparat, stiu cum e ; eu vreau sa atrag atentia la a nu se lua masuri in prinvinta jucatorilor in functie de starea pe care o ai tu acasa, dupa ce ai intrat pe server iti lasi cat poti supararile deoparte :/ . Multumesc de atentie !
https://prnt.sc/1lnuoqq


Imagine
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 586
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Reclamatie SIC

Prin faptul ca spui "nu sunt toxic", minti, si eu te am atentionat si am observat comportamentul tau, din moment ce ii spui "slab" cuiva care nu iti permite, iti asumi.
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

Mr.Finn
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 154
Membru din: Mie Mar 17, 2021 3:04 pm
3
Localitate: Targu Jiu
Romania

Re: Reclamatie SIC

parerea mea , nu este amuzant sa fii toxic cu alti, da , poate doar pentru tine, dar daca tu incerci, si din amuzament, sa il faci slab pe altul, care nu iti permite , este deja bully, intri pe server sa te relaxezi, nu sa ii faci pe alti sa se simta prost, sau sa iti asculte injuraturile si frustrarile (nu stiu daca e cazul tau) , asa ca de fiecare data cand cineva e toxic, injura, sau are suferinte gratuit, o sa primeasca penalizari, cel putin cand sunt eu pe server.
Avatar utilizator

IamKulkat
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 227
Membru din: Vin Ian 08, 2021 11:50 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Reclamatie SIC

Nu suntem obligatii sa intelegem glumele fiind ele proaste sau bune,odata ce ai facut o persoana ,,slaba" iti asumi ca poti primi gag/mute/ban temporar in functie de situatie,deci nu vad rostul unei reclamatie in cazul tau.
Yo here it`s kulkat :twisted:
Avatar utilizator

SIC
Membru
Membru
Mesaje: 374
Membru din: Joi Ian 28, 2021 1:39 pm
3

Re: Reclamatie SIC

120 de minute pentru ca nu accept mistourile fata de mine din senin,atat timp cat nici eu nu iti spun nimic. Nu are rost sa faci o reclamatie daca nu spui exact ceea ce a fost. Ultimul meu raspuns.
Avatar utilizator

Anntooo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 962
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 2:41 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Reclamatie SIC

Reclamatie nefondata. SIC nu va fi sanctionat deoarece nu a gresit.
Signed by Anntooo :D :lol: 8-)
Încuiat