ImagineImagine

Reclamatie - SIC

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
AsuL
Membru
Membru
Mesaje: 77
Membru din: Lun Dec 31, 2018 5:10 pm
5
Localitate: Dambovita

Reclamatie - SIC

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO.PARABESTIAL.RO
Nickname-ul tau: CiprianaBaros
Nickname-ul adminului reclamat: SIC
Data si ora: 12.07.2021 , ora 13:40
Motiv: Salutari in primul rand! Nu sunt genul sa fac reclamatii sau ceva , dar avand in vedere ca am facut parte din staff pe acest server si cunosc cat de cat regulamentul , doresc si eu o dovada in care am avut wh. Recunosc ca nu am avut un limbaj tocmai adecvat , dar cand sunt acuzat pe nedrept , nu--mi pot pastra calmul . Am zis sa ma intorc pe aceasta comunitate deoarece am avut momente de neuitat si stiam ca este un staff mai capabil , dar aparent m-am inselat. Astept cu nerabdare un demo/dovada ca am avut wallhack . O zi faina echipa Parabestial!


Avatar utilizator

Mr.Finn
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 154
Membru din: Mie Mar 17, 2021 3:04 pm
3
Localitate: Targu Jiu
Romania

Re: Reclamatie - SIC

Ai gresit locul, trebuia sa mergi la cereri unban
Avatar utilizator

Topic author
AsuL
Membru
Membru
Mesaje: 77
Membru din: Lun Dec 31, 2018 5:10 pm
5
Localitate: Dambovita

Re: Reclamatie - SIC

Mr.Finn scrie: Lun Iul 12, 2021 2:10 pm Ai gresit locul, trebuia sa mergi la cereri unban
Greseala mea .
Avatar utilizator

SIC
Membru
Membru
Mesaje: 374
Membru din: Joi Ian 28, 2021 1:39 pm
3

Re: Reclamatie - SIC

Salut! Pe langa limbajul mizer care doar ma mira ca ai facut parte din staff,mai intrii si de pe "conturi fantoma". Tu ce atitudine ai lua fata de un jucator toxic care joaca suspect si are cont abia facut de 10 zile? In cazul de fata nu am un demo sa iti prezint deoarece conturile care nu au vechime macar o luna nu necesita o dovada pentru a fi banate. Te sfatuiesc sa nu mai fii recalcitrant pe viitor,incearca sa vorbesti cum ai vorbit in acest topic :lol:
Avatar utilizator

Topic author
AsuL
Membru
Membru
Mesaje: 77
Membru din: Lun Dec 31, 2018 5:10 pm
5
Localitate: Dambovita

Re: Reclamatie - SIC

Si mai exista vreo sansa sa primesc unban ? Adica totusi inteleg faza cu ,,contul nou'' dar nu putem da ban asa degeaba, zic si eu...
Avatar utilizator

Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: Reclamatie - SIC

Reclamatie nefondata!
fyP:)
Încuiat