ImagineImagine

Reclamatie Dogg

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
HandlerOne
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 37
Membru din: Mar Apr 27, 2021 6:58 pm
2
Romania

Reclamatie Dogg

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO/Forum
Nickname-ul tau: HandlerOne
Nickname-ul adminului reclamat: Dogg
Data si ora: 19:15
Motiv: Imi da warn/avertisment pentru ca dau mute pentru fix microfon, si apoi cand il intreb ca imi da warn zice de remove si cand intreb de de remove zice ca sunt arogant fata de co-fondator si iese. Dogg nu stia deloc de ce i-am dat mute lui ala , el a intrat a intrebat de ce i-am dat si i-am zis ca nu sunt obligat sa il avertizez pe cel care are mic stricat, de ce sa fiu? + ca l-am lasat cateva runde asa dar devenise enervant
+ celui care i-am dat mute era toxic si ma face ***** , dogg nu vede asta el vede doar ce face stafful (Dovezile le trimit pe discord daca sunt necesare)


Avatar utilizator

Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: Reclamatie Dogg

Salut, Mic fix, puteai sa i spui omului, nu sa i dai mute 10 min, nu cred, ca era necesar, 2 la mana, cum adica nu esti obligat sa avertizezi un jucator, inseamna ca nici eu nu sunt obligat sa te tin in staff cu o astfel de mintalitate ?
fyP:)
Avatar utilizator

Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: Reclamatie Dogg

Trimite dovezile, sunt curios!
fyP:)
Avatar utilizator

cosmin983
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 57
Membru din: Mar Apr 13, 2021 11:04 am
2
Romania

Re: Reclamatie Dogg

Mna, cam trebuie sa il avertizezi, iti dai seama ca poate el nici nu stie ca are microfonul stricat sau ca se aude prost. Asa el nu stie si se trezeste cu mute direct, nu prea e corect.
Signed by COSMIN :D :lol: :)
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1275
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Reclamatie Dogg

Reclamatie nefondata!
Încuiat