Afisare damage
Scris: Dum Mai 09, 2021 10:52 am
Salut si propun:
Sa se introduca afisarea de damage.
Adica cand se da hit sa arate pe monitor cat dmg ai dat in timp real.
De multe ori ne-am dorit sa stim cat dmg am dat prin headshot, etc..
Unul dintre avantaje este atunci cand arunci o bomba si nu stii unde este adversarul si primeste hit (se arata dmg-ul) atunci stii ca prin zona se afla un player.
In prezent vedem cat dmg am dat doar cand murim, prin afisarea de replay.
Multumesc.
Sa se introduca afisarea de damage.
Adica cand se da hit sa arate pe monitor cat dmg ai dat in timp real.
De multe ori ne-am dorit sa stim cat dmg am dat prin headshot, etc..
Unul dintre avantaje este atunci cand arunci o bomba si nu stii unde este adversarul si primeste hit (se arata dmg-ul) atunci stii ca prin zona se afla un player.
In prezent vedem cat dmg am dat doar cand murim, prin afisarea de replay.
Multumesc.