Pagina 1 din 1

CERERE UNBAN - CSGO.PARABESTIAL.RO

Scris: Joi Apr 01, 2021 2:05 pm
de Taifun09811
CSGO.PARABESTIAL.RO
SIC
89.39.13.121:27015
03-31-21 23:18
STEAM_1:0:576660906 https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:1153321812] nu stiu care dintre ele este
Dovada: Nu am dovada anume,dar nici ei nu au,nici macar demo,am 2 ss uri in care se poate vedea ca nu am niciun meniu sau alt ceva pe ecran. au fost mai multi pe care ii chemau asa si ne au dat ban la toti si eu nu jucam cu cheat m am conectat de pe contul asta deoare ce pe contul mare am ban motiv cont nou am de vreo 4 5 luni cred acum pe acel cont am 350 de ore si gn 1 si mi au dat ban de duplicare account cred ca ma confundat

Re: CERERE UNBAN - CSGO.PARABESTIAL.RO

Scris: Joi Apr 01, 2021 2:15 pm
de SIC
N-am inteles prea multe din cererea ta,eu ti-am dat ban tie,nu la jumatate din server. Si ai luat ban pentru wall si duplicate account,probabil o sa raspunda si ERC (cu care vorbeam in timplul ala) la acest topic ca sa te lamureasca mai bine.

Re: CERERE UNBAN - CSGO.PARABESTIAL.RO

Scris: Joi Apr 01, 2021 2:16 pm
de d$troyer Yanis
nu a dat ban la toti nu e greu sa iti dea ban pe steam id sau pe acel # + are si demo 😉

Re: CERERE UNBAN - CSGO.PARABESTIAL.RO

Scris: Joi Apr 01, 2021 2:29 pm
de ERC
Ai fost banat de catre consola pentru :"Duplicate account", primul tau cont banat fiind: https://steamcommunity.com/profiles/76561199156963537. Ai primit ban pe acest cont pentru: "cont nou +wh". Am stat spec impreuna cu SIC pe tine si este clar ca aveai cod. In regulament scrie asa: "Adminii au obligatia de a verifica fiecare jucator de pe server cu "Steam id finder"pe "https://steamidfinder.com/". Daca un jucator nu are mai mult de o luna de steamid, adminii pot decide liberi daca banati jucatorul respectiv chiar si fara motiv (aceasta regula este valabil doar pe serverele de competitie)". Pentru ca erai suspect si era clar ca nu este prima data cand joci csgo pe vreun cont, adminul, in cazul acesta SIC, a decis, impins de la spate de catre jucatorii care au vazut ca ai cod, sa te baneze.

Re: CERERE UNBAN - CSGO.PARABESTIAL.RO

Scris: Joi Apr 01, 2021 3:00 pm
de Taifun09811
Eu chiar nu joc cu cod si eram in stadiul in care ma gandeam sa cumpar vip

Re: CERERE UNBAN - CSGO.PARABESTIAL.RO

Scris: Joi Apr 01, 2021 6:07 pm
de Taifun09811
ERC scrie: Joi Apr 01, 2021 2:29 pm Ai fost banat de catre consola pentru :"Duplicate account", primul tau cont banat fiind: https://steamcommunity.com/profiles/76561199156963537. Ai primit ban pe acest cont pentru: "cont nou +wh". Am stat spec impreuna cu SIC pe tine si este clar ca aveai cod. In regulament scrie asa: "Adminii au obligatia de a verifica fiecare jucator de pe server cu "Steam id finder"pe "https://steamidfinder.com/". Daca un jucator nu are mai mult de o luna de steamid, adminii pot decide liberi daca banati jucatorul respectiv chiar si fara motiv (aceasta regula este valabil doar pe serverele de competitie)". Pentru ca erai suspect si era clar ca nu este prima data cand joci csgo pe vreun cont, adminul, in cazul acesta SIC, a decis, impins de la spate de catre jucatorii care au vazut ca ai cod, sa te baneze.
ala nueste contul meu app