ImagineImagine

Reclamatie dan1el

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Reclamatie dan1el

Server-ul pe care a fost incidentul:csgo.parabestial.ro
Nickname-ul tau:d$troyer Yanis
Nickname-ul adminului reclamat:dan1el
Data si ora:15:40/ 03.20.2021
Motiv:De alungul timpului dan1el face asta mereu dar se pare ca nimeni nu il observa, acest admin care a renuntat de atatea ori si a revenit cand ii spune un jucator ca este un codat si pe u@ si pe chat nu ne baga in seama efectiv de loc. Am atatia martori de pe server care ne plangeam de el si el imi spunea ca lasa yanis ca macar cu awp sa faci kill uri. Adica efectiv il durea undeva ca noi ii spuneam ca acel player avea wallhack, datoria adminului este de a ajuta playerii nu de a nu ne baga in seama.Este un admin usless.
Stiu ca dovezile nu sunt foarte concrete dar am multi jucatori vechii care inca se plang de el.


Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Topic author
d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie dan1el

A si mai am o poza in care pe discord imi zice ca abea acuma sa trezit si ma ia la misto, daca o vreti si pe aceea mesaj ca vo dau .
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

DarkAngel
Admin
Admin
Mesaje: 87
Membru din: Sâm Ian 02, 2021 6:21 pm
3

Re: Reclamatie dan1el

Bai king, pardon Yannis, daca incerci sa faci ceea ce a incercat sa faca king, sa scoata din staff, te inseli amarnic. Dan1el este un admin de calitate. Si daca acesta iti dadea de inteles ca nu vrea sa stea spec pe acea persoana, inseamna ca era deja cineva pe ea. Incearca sa te maturizezi si sa nu te mai comporti ca un copil.
Avatar utilizator

Topic author
d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie dan1el

Mel1nk scrie: Sâm Mar 20, 2021 5:01 pm Bai king, pardon Yannis, daca incerci sa faci ceea ce a incercat sa faca king, sa scoata din staff, te inseli amarnic. Dan1el este un admin de calitate. Si daca acesta iti dadea de inteles ca nu vrea sa stea spec pe acea persoana, inseamna ca era deja cineva pe ea. Incearca sa te maturizezi si sa nu te mai comporti ca un copil.
Vorbesti aiurea, da nu are rost sa ti mai zic ceva nu era niciun admin decat el.
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Alexutzz
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 114
Membru din: Mie Aug 12, 2020 3:25 pm
3
Romania

Re: Reclamatie dan1el

Mel1nk scrie: Sâm Mar 20, 2021 5:01 pm Bai king, pardon Yannis, daca incerci sa faci ceea ce a incercat sa faca king, sa scoata din staff, te inseli amarnic. Dan1el este un admin de calitate. Si daca acesta iti dadea de inteles ca nu vrea sa stea spec pe acea persoana, inseamna ca era deja cineva pe ea. Incearca sa te maturizezi si sa nu te mai comporti ca un copil.
Daca se uita cineva pe codatul respectiv putea sa ii scrie prin psay. Asa se da de inteles ca nimeni nu se uita pe el si lasam codatii sa joace pe server.
:D
Avatar utilizator

*Daniel*
Membru
Membru
Mesaje: 115
Membru din: Joi Noi 05, 2020 10:28 am
3
Localitate: Buzau
Romania

Re: Reclamatie dan1el

Yanis26 scrie: Sâm Mar 20, 2021 4:56 pm A si mai am o poza in care pe discord imi zice ca abea acuma sa trezit si ma ia la misto, daca o vreti si pe aceea mesaj ca vo dau .
o dau eu frate nu e nevoie sa o dai tu
Avatar utilizator

Anntooo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 962
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 2:41 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Reclamatie dan1el

Reclamatie nefondata.
Signed by Anntooo :D :lol: 8-)
Încuiat