Pagina 1 din 2
Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 3:01 pm
de AlexTK
Nickname-ul tau: AlexTK
Nickname-ul adminului care te-a banat:Mel1nk
Nume server/ip:csgo.parabestial.ro
Data si ora: 03-11-21 si 11:38
SteamID-ul tau: STEAM_1:1:227861484
Dovada:
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... apture.PNG'
Tin sa mentionez ca am fost banat fara verificare pentru wall+aim , dar nu am folosit nimic (pot fii verificat cu alt admin sau chiar cu Mel1nK , pentru a dezvolta mai mult situatia cu el) . Nu stiu daca se poate da ban offline , dar am fost banat cand nu eram pe server (Discordul meu pentru a vorbi cu un admin/staff : AlexTK#7410)
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 3:43 pm
de Mitică
Asteptam ca adminul in cauza sa trimita dovada. Am fost pe discord cu el cand ti-a facut demo si este clar ca folosesti ceva coduri.
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 3:50 pm
de AlexTK
Astept sa vad din ce a vazut el si de ce crede ca am "cod" , ca nu m-a verificat sau macar sa imi spuna ceva . nu joc cs de ieri (am 2000 de ore pe joc) . Nu stiu acum , astept
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 3:52 pm
de Mitică
Nu stiu daca esti informat, dar controalele pc nu mai merg. Toata lumea stie cum functioneaza, deci in consecinta pot cu usurinta sa ascunda codurile foarte bine.
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 3:59 pm
de AlexTK
pai acum catvea saptamani un prieten a fost verificat asa , deci ..
Eu vreau sa vad dovada , asta ma intreseaza si sa imi iau unban , pentru ca nu am nimic
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 5:00 pm
de AlexTK
Si mai vreau sa spun ca am contul asta de peste 3-4 ani si loyalty badge (adica am jocul cumparat) + alte badge-uri si skinuri de peste 20-30e (care nu e neaparat o suma mare , dar de principiu)
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 7:34 pm
de [Șef]
Așteptăm răspunsului Adminului !
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 8:31 pm
de zyxs
vere nu mi se para corect sincer adica cand dai un ban te uiti si pe steam ul lui si asa la badge-uri omu are 20 badge-uri contu de steam de 4 ani nu are nimic eu am global pe server si 100 de ore il cunosc ne am apucat in acelasi timp nu mi se pare corect
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 8:35 pm
de Mitică
zyxs tu daca vezi pe cineva cu cod il lasi pe server pentru ca are bagde-uri si ore?
Re: Cerere unban [AlexTK]
Scris: Joi Mar 11, 2021 8:36 pm
de Mitică
Dovada va fii astasata maine, dupa spusele adminului. Astazi din cate m-a informat nu are internet.