ImagineImagine

Reclamatie Mel1nk

Avatar utilizator

Topic author
Mr. KING
Membru
Membru
Mesaje: 54
Membru din: Joi Noi 05, 2020 6:21 pm
3
Romania

Reclamatie Mel1nk

Server-ul pe care a fost incidentul: surf.parabestial.ro
Nickname-ul tau: Mr. KING
Nickname-ul adminului reclamat: Mel1nk
Data si ora:-
Motiv:De alungul timpului cat a fost si este admin pe acest server (noroc ca a donat) el a abuzat incontinu. Daca eu am luat unrank si mi s-a spus ca am abuzat de grad doar ca am raspuns la o gluma tot cu o gluma si a fost considerat abuz. Asta ce este atunci? Eu am incercat sa pastrez buna liniste a acestui server, dar vad ca nu se poate. Cand donezi ai prioritate fata de ceilalti si iti permiti sa iei peste picior unele chestii

https://we.tl/t-q45RHJ8Kcf - Filmare pe discord alaturi de mine si sld avand o convorbire legata de surf si sld voia sa ii propuna niste chestii ( doar ascultati cum poate sa vorbeasca un rank staff mai usor spus un Moderator )

Abuz MSAY -

Aici cand da unban de capul lui fara vre-o cerere, dovada


Avatar utilizator

Anntooo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 962
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 2:41 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Reclamatie Mel1nk

Asteptam reactia adminului.
Signed by Anntooo :D :lol: 8-)
Avatar utilizator

DarkAngel
Admin
Admin
Mesaje: 87
Membru din: Sâm Ian 02, 2021 6:21 pm
3

Re: Reclamatie Mel1nk

Din moment ce s-a luat de un membru decedat de curand de la mine din familie, nu permit nimanui sa se lege de asta... Limbajul licentios a fost din cauza ca am fost suparat si intr-un fel intr-o mica depresie... Imi pare rau de acel limbaj si nu, nu a fost in legatura cu serverul... Iti multumesc de reclamatie si bafta in continuare!
Avatar utilizator

Topic author
Mr. KING
Membru
Membru
Mesaje: 54
Membru din: Joi Noi 05, 2020 6:21 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Mel1nk

Nu te supara dar am toata filmarea, daca o pun nu spui de nimeni sau ceva legat ca decedat cineva. nu o mai da la intors ti-ai asumat.
Avatar utilizator

ATomic
Membru
Membru
Mesaje: 18
Membru din: Mie Feb 03, 2021 11:23 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Mel1nk

sunt de acord cu mr.king
Avatar utilizator

BotRadurambo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 14
Membru din: Dum Noi 29, 2020 5:21 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Reclamatie Mel1nk

Melink este un jucator foarte vechi dar mereu i-a placut sa aibe stofa de conducere, dar se pare ca a obtinut-o printr-o donatie nu pe merit. Se crede foarte superior fata de ceilalti membrii ai staffului. Cand eram jucator pe surf abuza in continuu de msay si mereu cand voiam sa-i transmit ceva ca jucator eram amenintat cu mute-ul. La fel ca si yanis, m-a amenintat cu remove-ul daca nu-mi vad de treaba mea. De mic copil mi-am dorit sa fac parte din aceasta comunitate, dar n-am stiut ca voi avea parte de asa conducere si asa echipa, unde printr-o donatie imediat ai grad pe umar. Daca king si-a luat remove raspunzand la o gluma cu o gluma, Melink ce ar trebui sa ia? Cand el a dat unbanuri fara vreo cerere, cand l-am chemat pe discord si ne injura, cand abuza de msay de fata cu 50 playeri, cand cauta scandal cu alti playeri de pe server si dupa dadea ban pe motiv de inj staff, cand a dat 1000000 mute la un jucator...... N-am vrut sa spun de toate astea pentru ca am zis ca suntem colegi, dar avand in vedere ca melink si yanis au incercat sa-l dea jos pe king care parerea mea si-a facut mereu treaba, atunci sa dam si noi cartile pe fata.
Avatar utilizator

Martinasu
Membru
Membru
Mesaje: 16
Membru din: Vin Feb 26, 2021 9:19 pm
3
Azerbaijan

Re: Reclamatie Mel1nk

De acord cu king
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie Mel1nk

Martinasu scrie: Mar Mar 09, 2021 4:01 pm De acord cu king
Nu ai voie sa raspunzi aici.
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie Mel1nk

BotRadurambo scrie: Mar Mar 09, 2021 1:03 pm Melink este un jucator foarte vechi dar mereu i-a placut sa aibe stofa de conducere, dar se pare ca a obtinut-o printr-o donatie nu pe merit. Se crede foarte superior fata de ceilalti membrii ai staffului. Cand eram jucator pe surf abuza in continuu de msay si mereu cand voiam sa-i transmit ceva ca jucator eram amenintat cu mute-ul. La fel ca si yanis, m-a amenintat cu remove-ul daca nu-mi vad de treaba mea. De mic copil mi-am dorit sa fac parte din aceasta comunitate, dar n-am stiut ca voi avea parte de asa conducere si asa echipa, unde printr-o donatie imediat ai grad pe umar. Daca king si-a luat remove raspunzand la o gluma cu o gluma, Melink ce ar trebui sa ia? Cand el a dat unbanuri fara vreo cerere, cand l-am chemat pe discord si ne injura, cand abuza de msay de fata cu 50 playeri, cand cauta scandal cu alti playeri de pe server si dupa dadea ban pe motiv de inj staff, cand a dat 1000000 mute la un jucator...... N-am vrut sa spun de toate astea pentru ca am zis ca suntem colegi, dar avand in vedere ca melink si yanis au incercat sa-l dea jos pe king care parerea mea si-a facut mereu treaba, atunci sa dam si noi cartile pe fata.
morr cand va vad "de mic am vrut" de micai vrut sa stai ca babele pe discord si sa faci tot ce ti a spus mr king ? Te amenintam eu cu remove ? Wtf🤷‍♂️😂
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

4kward
Membru
Membru
Mesaje: 30
Membru din: Lun Mar 01, 2021 1:34 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Mel1nk

Contra...
Încuiat