ImagineImagineImagine

Reclamatie Yanis

Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Reclamatie Yanis

PaulLupu te rog sa nu te amesteci aici, nu stiu ce relatii ai tu cu Mr. KING, dar aici nu merge asa. Fiecare donator are beneficii in plus si mi se pare corect. Daca aveam reclamatii de la jucatori la adresa adminilor cu dovezi clare, nu mai aveau ce cauta in staff.


Avatar utilizator

ChronL9
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 51
Membru din: Vin Feb 05, 2021 2:20 pm
3
Romania
Loading…

Re: Reclamatie Yanis

Contra, Yanis nu a abuzat niciodata de grad si si-a facut intotdeauna treaba cumsecade, cat despre MrKing nu pot sa spun aceleasi cuvinte .
Avatar utilizator

BotRadurambo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 14
Membru din: Dum Noi 29, 2020 5:21 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Yanis de cand este admin in aceasta comunitate este de parca ar fi owner, de cand eram jucator(un exemplu relevant ar fi cel cu Zenon acum o luna cand si-a luat si avertisment pe motiv ca l-a jignit, singura sa aparare fiind ca ii sunt eu prieten ca de-aia comentam) (si am destul de multe ore pe server zic) abuza grav de acest grad prin chestii minore (slay, abuz msay, mute-uri nejustificate). De cand am intrat in staff pe mine si pe ceilalti noi ne ameninta sa ne vedem de treaba noastra ca altfel luam remove. El crede ca daca a donat are imunitate si si-a luat un aer de superioritate, un lucru care nu mi se pare corect fata de ceilalti pentru ca la cat abuz a facut el inca este in comunitate fata de king care a raspuns la o gluma cu o gluma si si-a luat remove. Pacat ca aceasta comunitate este pe piata de 10 ani de zile dar se pare ca inca nu si-a gasit o conducere potrivita. Conducerea a stiut ca yanis are o mentalitate anume, copil fiind, si trebuia sa fi ramas helper.
Avatar utilizator

4kward
Membru
Membru
Mesaje: 30
Membru din: Lun Mar 01, 2021 1:34 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Contra
Avatar utilizator

TiNaXe
Membru
Membru
Mesaje: 8
Membru din: Mar Feb 16, 2021 5:10 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Reclamatie Yanis

Xserpent inainte sa dai un comentariu te rog sa vii cu dovezi si argumente.
Imi aduc bine aminte ca Yannis a facut 2 cereri de retragere deoarece nu a reusit sa primeasca admin dar cu o donatie poti sa devii oricand. Trecutul si prezentul lui Yannis in aceasta comunitate de cand sunt eu jucator actualmente staff , a abuzat incontinuu prin chestii minore dar grave pentru jucatori ( Slap, drug, burn, msay). Eu unul nu cred ca intr-o comunitate ca aceasta donatia face diferenta, cunosc comunitatea asta de foarte mult timp dar niciodata nu a avut conducerea potrivita pentru o comunitate asa de renumita. Sunt de acord cu tot ce a spus King si cer ca Yannis sa primeasca remove deoarece a abuzat prea mult de functiile sale.
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie Yanis

TiNaXe scrie: Mar Mar 09, 2021 6:03 pm Xserpent inainte sa dai un comentariu te rog sa vii cu dovezi si argumente.
Imi aduc bine aminte ca Yannis a facut 2 cereri de retragere deoarece nu a reusit sa primeasca admin dar cu o donatie poti sa devii oricand. Trecutul si prezentul lui Yannis in aceasta comunitate de cand sunt eu jucator actualmente staff , a abuzat incontinuu prin chestii minore dar grave pentru jucatori ( Slap, drug, burn, msay). Eu unul nu cred ca intr-o comunitate ca aceasta donatia face diferenta, cunosc comunitatea asta de foarte mult timp dar niciodata nu a avut conducerea potrivita pentru o comunitate asa de renumita. Sunt de acord cu tot ce a spus King si cer ca Yannis sa primeasca remove deoarece a abuzat prea mult de functiile sale.
Pai si tu ai dovezi ? =)))))) am facut 1 apropo. Oricum ne vedem la interview sa vedem daca helperu ala e pe bune primit
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Reclamatie Yanis

Reclamatie luata in considerare.
Avatar utilizator

RollerAndrei
Membru
Membru
Mesaje: 87
Membru din: Sâm Oct 26, 2019 10:55 pm
4
Localitate: Bucharest
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Reclamatia a fost luata in considerare! multumim!
Încuiat