Cerere up moderator
Scris: Joi Mar 04, 2021 10:26 am
Nickname:BubuSukaru
Discord:Bubu#8010
Nume server/ip:csgoromania
Varsta:15 ani
Vechime pe forum: (2 luni):Am anul si ceva
Ore jucate pe server (minim 30):am peste 30
Ore jucate pe steam:peste 500
Cont free sau cumpărat (PRIME):Prime
Puncte obținute pe forum (minim 500):am 12 mil
Interviu (prin voce pe discord):Desigur!
Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):Da
SteamID:STEAM_0:0:542728988
Link catre profilul tau de steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199045723704/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10):10
Detalii:Am fost owner dar am avut mici probleme acum deodata ce nu mai am problemele astea si m am intros n am dc sa mint dar sincer eu voiam direct sa ii spunem asa moderator ci nu owner.Acum in topic am inteles mesajul staff ului mai mare ca ar trebuii sa o iau usor usor si mi s a dat admin,acum eu as vrea moderator pentru ca pot fii n stare sa detin acest lucru si pentru a ajuta server ul mult mai mult.Am zis sa stau ceva timp cu admin deoarece ca nu ar fii corect pentru ceilalti admini sau helperi.In fine asta am inteles dar cred ca merit macar moderatorul.Deodata ce eu primesc moderator owner ul il v oi accepta doar daca voi staff ul stiti ca a as merita nu o sa mai fac cereri up etc.Mersi!
Absenta de pe forum de maxim 7 zile, gradul se dezactiveaza automat: accept / nu accept:accept,desigur!
Discord:Bubu#8010
Nume server/ip:csgoromania
Varsta:15 ani
Vechime pe forum: (2 luni):Am anul si ceva
Ore jucate pe server (minim 30):am peste 30
Ore jucate pe steam:peste 500
Cont free sau cumpărat (PRIME):Prime
Puncte obținute pe forum (minim 500):am 12 mil
Interviu (prin voce pe discord):Desigur!
Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):Da
SteamID:STEAM_0:0:542728988
Link catre profilul tau de steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199045723704/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10):10
Detalii:Am fost owner dar am avut mici probleme acum deodata ce nu mai am problemele astea si m am intros n am dc sa mint dar sincer eu voiam direct sa ii spunem asa moderator ci nu owner.Acum in topic am inteles mesajul staff ului mai mare ca ar trebuii sa o iau usor usor si mi s a dat admin,acum eu as vrea moderator pentru ca pot fii n stare sa detin acest lucru si pentru a ajuta server ul mult mai mult.Am zis sa stau ceva timp cu admin deoarece ca nu ar fii corect pentru ceilalti admini sau helperi.In fine asta am inteles dar cred ca merit macar moderatorul.Deodata ce eu primesc moderator owner ul il v oi accepta doar daca voi staff ul stiti ca a as merita nu o sa mai fac cereri up etc.Mersi!
Absenta de pe forum de maxim 7 zile, gradul se dezactiveaza automat: accept / nu accept:accept,desigur!