ImagineImagine

Cerere Helper - b0b1

Avatar utilizator

Topic author
b0b1
Membru
Membru
Mesaje: 18
Membru din: Lun Apr 20, 2020 11:17 pm
4

Cerere Helper - b0b1

Nickname: b0b1
Discord: Alex1231#8608
Nume server/ip: surf.parabestial.ro
Varsta: 18
Ore jucate pe server (minim 30): 150
Ore jucate pe steam: 730
Cont free sau cumpărat (PRIME): Cumparat
Puncte obținute pe forum (minim 500): 555
Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): NU
SteamID: STEAM_0:1:171884803
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/Firestorm1231/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10): 8
Detalii: Nu vreau sa bag vrajeli deci, nu, nu am alte detalii.
Ultima oară modificat Lun Mai 25, 2020 2:41 pm de către b0b1, modificat 1 dată în total.


Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere Helper - b0b1

Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Vlad
Membru
Membru
Mesaje: 125
Membru din: Dum Mar 29, 2020 6:37 pm
4
Romania

Re: Cerere Helper - b0b1

CONTRA
Nerespectarea modelului de cerere.(Vechime 2 luni pe forum nu prea vad in cererea ta, ai crezut ca poti fenta asta). Limbajul in trecut stii cum era, doar ca nu am schimbat atunci mapa in aia pe care ati vrut-o... Asta este parerea mea, nu astept reply la acest comentariu, multumesc!
-> 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 <-
Avatar utilizator

Topic author
b0b1
Membru
Membru
Mesaje: 18
Membru din: Lun Apr 20, 2020 11:17 pm
4

Re: Cerere Helper - b0b1

Ka1zer scrie: Vin Mai 22, 2020 2:56 pm Cum ne vom descurca aici?

https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... shot_1.png
AIci intr-adevar am gresit, am trait cu impresia ca pot face asta pentru ca am primit PRO la cererea mea de VIP de la 2 oameni care au fost acceptati ca helperi exact in aceeasi zi si traiam cu impresia ca sunt doar VIPi, de asta credeam ca e voie.
Avatar utilizator

Topic author
b0b1
Membru
Membru
Mesaje: 18
Membru din: Lun Apr 20, 2020 11:17 pm
4

Re: Cerere Helper - b0b1

Vlad scrie: Vin Mai 22, 2020 3:26 pm CONTRA
Nerespectarea modelului de cerere.(Vechime 2 luni pe forum nu prea vad in cererea ta, ai crezut ca poti fenta asta). Limbajul in trecut stii cum era, doar ca nu am schimbat atunci mapa in aia pe care ati vrut-o... Asta este parerea mea, nu astept reply la acest comentariu, multumesc!
Argumentul cu limbajul mi se pare total irelevant avand in vedere ca asta s-a intamplat acum 2 luni cand am intrat pe server si nu s-a mai intamplat de foarte multa vreme e ceva foarte controlabil din punctul meu de vedere.

Cand vine vorba de modelul de cerere m-am luat dupa cel al lui retired, care ce sa vezi a fost acceptat si din moment ce a fost acceptat am zis ca asta e cel corect..( https://prnt.sc/sls5i3 )
Avatar utilizator

GrG
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mai 12, 2020 10:44 pm
4
Localitate: Cernavodă
Loading…

Re: Cerere Helper - b0b1

CONTRA . Nu ai respectat modelul de cerere (partea cu cele 2 luni de vechime pe forum).
Avatar utilizator

Vlad
Membru
Membru
Mesaje: 125
Membru din: Dum Mar 29, 2020 6:37 pm
4
Romania

Re: Cerere Helper - b0b1

b0b1 scrie: Vin Mai 22, 2020 4:51 pm
Vlad scrie: Vin Mai 22, 2020 3:26 pm CONTRA
Nerespectarea modelului de cerere.(Vechime 2 luni pe forum nu prea vad in cererea ta, ai crezut ca poti fenta asta). Limbajul in trecut stii cum era, doar ca nu am schimbat atunci mapa in aia pe care ati vrut-o... Asta este parerea mea, nu astept reply la acest comentariu, multumesc!
Argumentul cu limbajul mi se pare total irelevant avand in vedere ca asta s-a intamplat acum 2 luni cand am intrat pe server si nu s-a mai intamplat de foarte multa vreme e ceva foarte controlabil din punctul meu de vedere.

Cand vine vorba de modelul de cerere m-am luat dupa cel al lui retired, care ce sa vezi a fost acceptat si din moment ce a fost acceptat am zis ca asta e cel corect..( https://prnt.sc/sls5i3 )
Sincer sa fiu nu stiu ce nu ai inteles din partea sa nu-mi dai reply la comentariu, aia este strict parerea mea, asta unu la mana. Ce treaba ai tu cu Retired, asta a fost inainte de a se modifica modelul de postare, din asta denota faptul ca nu exista pic de interes la tine in a citit modelele care trebuie respectate + regulamentul, dar bine inteles ca romanul are mentalitatea "Sa moara si capra vecinului". Atat am avut de zis, gradul de VIP este suficient din punctul meu de vedere,nu astept reply, repet.
-> 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 <-
Avatar utilizator

Topic author
b0b1
Membru
Membru
Mesaje: 18
Membru din: Lun Apr 20, 2020 11:17 pm
4

Re: Cerere Helper - b0b1

Nu are sens sa ma mai contrazic. Dupa ce mi se refuza cererea de Helper, Sn1per, te rog sa imi scoti si VIP-ul. O sa continui sa joc pe server dar mai bine fara sa fac parte din staff. Mersi :)
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere Helper - b0b1

Vip-ul este un privilegiu de a avea slot rizervat, nu face parte din staff,nu judecam lumea ce fiecare își da părerea,fără supărare, avem nevoie de staf dar și interes din partea căruia este interesat în gradul de helper/admin, nu ți se pare și normal sa ne așteptăm la asa ceva din partea voastră? Sunt mulți care au avut șansă, au primit grad,ba ca au dispărut ba ca a făcut ravagii pe server, deoarece avem nevoie sa fim atenți cui dam grad, gradul se primește prin merit!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

HumongosChongos
Membru
Membru
Mesaje: 43
Membru din: Mar Apr 21, 2020 3:00 am
4
Localitate: Orastie
Loading…

Re: Cerere Helper - b0b1

Daca modelul s-a modificat, trebuie tratat ca atare. Contra
Încuiat