Propunere pentru Server
Scris: Mar Apr 21, 2020 4:07 pm
Sarputea sa fie o propunere naspa nu sunt singur cea ce ma deranjeaza e ca, cand nu pot sa mi intrec recordul de pe o mapa imi ia din punctele de rank si as fi fost multumit daca n-ar exista asta deoarece am facut foarte multe mape, recordul greu sa l bat si imi tot ia din rank daca puteti sa o rezolvati ar fi blana
EDIT: SUNT EU PROST STERGETI ACEST TOPIC
EDIT: SUNT EU PROST STERGETI ACEST TOPIC