ImagineImagine

Cerere unban - DaZay^

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Cerere unban - DaZay^

Nickname-ul tau: ✪ DaZay^
Nickname-ul adminului care te-a banat: Probabil DOOM dar nu sunt 100% sigur.
Nume server/ip: CSGO.PARABESTIAL.RO
Data si ora: 17:55 - 12.03.2020
SteamID-ul tau: STEAM_0:0:489426255
Dovada:

Puteti sa-mi faceti control inca o data in PC ca nu ma supar..


Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - DaZay^

1:imi explici si mie cum fara probleme dai push si plantezi bomba in B?....nu controlezi,nu te-ai uitat nici in short,pur si simplu ai plantat bomba si te-ai dus direct in kitchen unde aproape toti veneau acolo,hai sa fim seriosi
2:veneam din connector erai pe scari te-ai intors spre mine cu tinta pe mine de dupa acel zid in aceasi moment cand sareai,putin vad ca ai recoil pe gun etc,crede-ma nu cred ca vei primi unban,si sa numai vorbim de cum iti sare tinta de la unu la altu fara sa il controlezi
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

DOOM scrie: Joi Mar 12, 2020 6:15 pm 1:imi explici si mie cum fara probleme dai push si plantezi bomba in B?....nu controlezi,nu te-ai uitat nici in short,pur si simplu ai plantat bomba si te-ai dus direct in kitchen unde aproape toti veneau acolo,hai sa fim seriosi
2:veneam din connector erai pe scari te-ai intors spre mine cu tinta pe mine de dupa acel zid in aceasi moment cand sareai,putin vad ca ai recoil pe gun etc,crede-ma nu cred ca vei primi unban,si sa numai vorbim de cum iti sare tinta de la unu la altu fara sa il controlezi
1 : Probabil atunci am vazut ca nu era spart lemnul acela din market si am intrat fara sa controlez pentru ca in rankuri mici toti sparg aia dar oricum era o sansa sa mor si pe servere nu prea imi pasa asa de mult de castig sau de killuri.. si nu cred ca nu am controlat deloc, doar daca stiu ca toti sunt pe siteul A atunci da intru fara probleme.
2 : Ma antrenez zi de zi pe mape de aim_botz si servere de HSDM si am invatat si inca invat sa controlez sprayul.. sincer sprayul meu este destul de nasol fata de alte zeitati care joaca.. poti si tu sa intri pe servere de genu si sa vezi cum trag aia.. pana si eu ma enerverz..

Nu sunt de acord cu faptul ca nu mi se va acorda unban.. iti spun sincer ca nu folosesc nici un software pentru cheating sau cum vrei tu sa le spui.. m-am lasat de mult timp de chestiile alea pentru ca am pierdut foarte multi bani.. Altceva nu mai am de spus decat ca poti oricand sa ma verifici de cate ori vrea muschiuletul tau.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - DaZay^

Cerere respinsa
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat