Pagina 2 din 3

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 4:36 pm
de Divin
ka1zer scrie: Joi Noi 07, 2019 4:34 pm
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 4:33 pm
ka1zer scrie: Joi Noi 07, 2019 3:15 pm

imi arati si mie contul principal?
Doar te uiti la el in fiecare zi ,ce sa iti arat mai mult?
da?....de unde ai luat coinul ala de 5 ani pe csgo?....pe un cont ce nu are 1 an de zile?
De ce nu incerci tu sa analizezi de 2 ori situatia si dupa sa comentezi ,te rog frumos
PS: berlin gold coin 2019

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 4:40 pm
de Ka1zer
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 4:36 pm
ka1zer scrie: Joi Noi 07, 2019 4:34 pm
Divin scrie: Joi Noi 07, 2019 4:33 pm

Doar te uiti la el in fiecare zi ,ce sa iti arat mai mult?
da?....de unde ai luat coinul ala de 5 ani pe csgo?....pe un cont ce nu are 1 an de zile?
De ce nu incerci tu sa analizezi de 2 ori situatia si dupa sa comentezi ,te rog frumos
PS: berlin gold coin 2019
ah de fapt aici e greseala mea,confundam coinul de 5 cu gold coin lol

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 5:17 pm
de Hunter
Helper suspendat pana la soluționarea reclamației.

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 5:26 pm
de ZURN
Intr-adevar am fost un ratat ca am folosit coduri pe server-ul vostru dar chiar imi placea sa ajut si sa ma joc pe el. Tineti-o tot asa, salut.

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 5:32 pm
de lemann
ZURN scrie: Joi Noi 07, 2019 5:26 pm Intr-adevar am fost un ratat ca am folosit coduri pe server-ul vostru dar chiar imi placea sa ajut si sa ma joc pe el. Tineti-o tot asa, salut.
oioi cheater

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 7:09 pm
de P250 MONSTER
Pro ! daca o jucat cu cheats !! o s mai joace !!

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 7:20 pm
de ZURN
P250 MONSTER scrie: Joi Noi 07, 2019 7:09 pm Pro ! daca o jucat cu cheats !! o s mai joace !!
Nu mai joc cu coduri, puteti sa ma verificati cu LastActivityView.

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 8:25 pm
de PANZER-W
ZURN scrie: Joi Noi 07, 2019 7:20 pm
P250 MONSTER scrie: Joi Noi 07, 2019 7:09 pm Pro ! daca o jucat cu cheats !! o s mai joace !!
Nu mai joc cu coduri, puteti sa ma verificati cu LastActivityView.
Unele greseli nu se iarta.

Re: Reclamatie XURN

Scris: Joi Noi 07, 2019 11:03 pm
de Marshall
Pro Remove, de acord cu Divin aici in situatia prime only for admin/helper poate chiar si VIP.

Re: Reclamatie XURN

Scris: Vin Noi 08, 2019 10:32 am
de Just ^Дрыщ'
Pro