Pagina 2 din 7

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Lun Noi 04, 2019 9:15 pm
de Ka1zer
erai in echipa cu mine,motivul pe care mam pus eu pe tine in stealth este ca am fost batut si automat m-ia dat spec pe tine si am vazut ca tremurai mai mult ca in acel video stanga dreapta ca un spinboter

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Lun Noi 04, 2019 9:16 pm
de Ka1zer
Divin scrie: Lun Noi 04, 2019 9:15 pm
ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 9:12 pm te-ai uitat la video da?......asa, ala care l-ai luat pe car,nu era in viziuala ta dar l-ai urmarit intretimp ce el mergea pe shift,nu s-a vazut dar tu il vedeai prin pereti si te-ai tras in spate sa te pregatesti sa sara pe masina,eu acolo nu am auzit nici un pas deci era pe shift,2 ala din rampa,esti bombardat de flash,grenazi si molotov te-ai tras in spate si ala tot pe shift mergea ca ma uit si la radar si nu am auzit nici un pas dar stiai ca este acolo la rampa pe dreapta,3 tot in partamente veneau doi di short si unu langa car,aimul sarea la aia din short si ala de pe car nu stia pe cine sa ia lol,4 caracterul iti trenura ca si cum ai avea low spinbot dar nu sunt sigur deoarece am pus "posible spinbot"
Nu are niciun sens ce spui ,tocmai ce am zis .motive peste motive fara niciun rost ;doar ca se te poti apara tu ca doar faci parte din staff
mda

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Lun Noi 04, 2019 9:17 pm
de Divin
ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 9:16 pm
Divin scrie: Lun Noi 04, 2019 9:15 pm
ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 9:12 pm te-ai uitat la video da?......asa, ala care l-ai luat pe car,nu era in viziuala ta dar l-ai urmarit intretimp ce el mergea pe shift,nu s-a vazut dar tu il vedeai prin pereti si te-ai tras in spate sa te pregatesti sa sara pe masina,eu acolo nu am auzit nici un pas deci era pe shift,2 ala din rampa,esti bombardat de flash,grenazi si molotov te-ai tras in spate si ala tot pe shift mergea ca ma uit si la radar si nu am auzit nici un pas dar stiai ca este acolo la rampa pe dreapta,3 tot in partamente veneau doi di short si unu langa car,aimul sarea la aia din short si ala de pe car nu stia pe cine sa ia lol,4 caracterul iti trenura ca si cum ai avea low spinbot dar nu sunt sigur deoarece am pus "posible spinbot"
Nu are niciun sens ce spui ,tocmai ce am zis .motive peste motive fara niciun rost ;doar ca se te poti apara tu ca doar faci parte din staff
mda
low spinbot ,asta spune multe "'iti dai seama repede daca cineva este codat sau nu '' ceva gen in cererea de admin

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Lun Noi 04, 2019 9:21 pm
de Divin
ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 9:15 pm erai in echipa cu mine,motivul pe care mam pus eu pe tine in stealth este ca am fost batut si automat m-ia dat spec pe tine si am vazut ca tremurai mai mult ca in acel video stanga dreapta ca un spinboter
dpi-ul la mouse(poate nu stii ce e ala ca zici ca e hack ceva) se vede diferit pe spec sau pe monitoare diferite ar trebuii sa stii asta

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Lun Noi 04, 2019 9:33 pm
de Ka1zer
Divin scrie: Lun Noi 04, 2019 9:21 pm
ka1zer scrie: Lun Noi 04, 2019 9:15 pm erai in echipa cu mine,motivul pe care mam pus eu pe tine in stealth este ca am fost batut si automat m-ia dat spec pe tine si am vazut ca tremurai mai mult ca in acel video stanga dreapta ca un spinboter
dpi-ul la mouse(poate nu stii ce e ala ca zici ca e hack ceva) se vede diferit pe spec sau pe monitoare diferite ar trebuii sa stii asta
am monitor de 260 de lire 144hz freesync,500mbps de internet fibra optica,am ryzen 7 1700,am 16gb ddr4 3200mhz hyperx predator ram,am rx 580 8gb
am tot sitemul instalat pe m.2ssd 250gb nvme samsung si am si 2tb seagate baracuda hdd,un sistem cu cost maxim de 1500 de lire inclus cu tastatura si mouse,castile de 90 de lire corsair wireless,si inca 2 monitoare instalate pe sistem,pe a ta nu am auzi-to nici o data,doi la mana acu ceva timp cand stateam spec pe tine erai ok azi ai intrat insifrtist dupa ceva zile wow

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Lun Noi 04, 2019 9:39 pm
de Synga
I watched him too and I i told ka1zer that hes maybe cheating. I was not sure cause i didnt watched him the whole time. He was trying to hide it but im pretty sure that hes using fake lags and i also think that hes using wh. (see video evidence, pls watch minute 1:45)

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Lun Noi 04, 2019 9:45 pm
de Synga
contra

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Lun Noi 04, 2019 9:49 pm
de PANZER-W
E clar direct nici dpi-ul nu te ajuta sec 0.2 din clipul lui ka1zer se vede direct cum ii face tinta zici ca e titirez,in rest nimic suspect pana la 2:18 acolo e vai si amar de saracu aimlock,nu stie unde sa fuga,iti fugea tinta ba stanga ba dreapta nici nu reuseai sa reactionezi.
Parerea mea:Are aimlock setat la aprox 60% ca sa nu prinda capuri direct,si il are setat doar pe Ak,cel putin asa pare din secventa vizionata.

Cred ca s-a ofticat ca baietii pe care ii acuza de trigger si aimlock (Just si P250) nu au patit nimic si a zis ca nu are nimic de pierdut daca baga un aimlock usurel pe server.

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Mar Noi 05, 2019 6:57 am
de Divin
electronique scrie: Lun Noi 04, 2019 9:49 pm E clar direct nici dpi-ul nu te ajuta sec 0.2 din clipul lui ka1zer se vede direct cum ii face tinta zici ca e titirez,in rest nimic suspect pana la 2:18 acolo e vai si amar de saracu aimlock,nu stie unde sa fuga,iti fugea tinta ba stanga ba dreapta nici nu reuseai sa reactionezi.
Parerea mea:Are aimlock setat la aprox 60% ca sa nu prinda capuri direct,si il are setat doar pe Ak,cel putin asa pare din secventa vizionata.

Cred ca s-a ofticat ca baietii pe care ii acuza de trigger si aimlock (Just si P250) nu au patit nimic si a zis ca nu are nimic de pierdut daca baga un aimlock usurel pe server.
Aimlock si spinbot ,erau la maxim dar nu a vazut bine .....

Re: Reclamatie Ka1zer

Scris: Mar Noi 05, 2019 6:58 am
de Divin
Synga scrie: Lun Noi 04, 2019 9:39 pm I watched him too and I i told ka1zer that hes maybe cheating. I was not sure cause i didnt watched him the whole time. He was trying to hide it but im pretty sure that hes using fake lags and i also think that hes using wh. (see video evidence, pls watch minute 1:45)
"Fake lags" and "wh" ,nice <3