Re: reclamatie don parako
Scris: Lun Aug 29, 2022 3:44 pm
si nu e ok sa fortezi jucatorii sa joace ce vrei tu, fiecare este liber sa joace cum vrea si cu ce arma vrea, daca jucatorul este nou, fortand-ul sa se joace cu ce arma vrea x.yz, el nu o sa mai intre pe server si astfel serverul a pierdut un jucator..