Pagina 2 din 2

Re: Cerere reintrare in staff

Scris: Mie Noi 03, 2021 2:04 pm
de doR!nescu
Contra!
Ca si in cazul lui Parako, ar fi trebuit sa mai astepti cu aceasta cerere.

Re: Cerere reintrare in staff

Scris: Mie Noi 03, 2021 8:54 pm
de JoeDirt
Contra

Re: Cerere reintrare in staff

Scris: Mie Noi 03, 2021 9:45 pm
de Edward-
Pro, eu consider ca merita o sansa, chiar daca s a intamplat ce s a intamplat, dar mereu exista o sansa. :/

Re: Cerere reintrare in staff

Scris: Mie Noi 03, 2021 9:54 pm
de ScreaM
contra! limbaj inadecvat unui membru staff

Re: Cerere reintrare in staff

Scris: Joi Noi 04, 2021 1:12 pm
de SIC
Cerere respinsa! Ti-ai irosit sansele.